Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím pomooc,
nainstaloval jsem NT, nastaviljsem účet IB dle návodu, ale spojení nefunguje.
Zkoušel jsem replay dat, ale po prvním přehrání se mi data přestali zobrazovat v grafu - replay data poskytuje, má je DOM, i v chart traderu v grafu jsou data OK, nicméně graf nezobrazuje žádný pohyb, ani 1 bar!
Poraďte prosím!
Dík VA72

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, nevíte prosím Vás někdo co znamená toto, normálně otevírám graf jako každý den a vyskočí mi tato hláška (viz obrázek) ale dělá to jen na trhu TF ať chci zobrazit jakýkoliv graf. Dva dny zpátky to ještě normálně fungovalo i včera vlastně, ještě jsem se s tím nikdy nesetkal. Byl bych moc rád za radu. Děkuji Honza

13289

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám problém se zrušením příkazu. Od včerejška mi v platformě visí příkaz a nejde zrušit. Nevím zda jsem vyzkoušel všechny možnosti, ale nepomohla ani přeinstalace. Sice nejedu live, jen sim, ale i tak je to nepříjemné, protože se mi graf smršťuje a stává se to neobchodovatelné. Díky za každou radu. Jarda

13302

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chci se zeptat na něčí názor ohledně cenové politiky u Ninjy 7,která by měla v blízké budoucnosti vyjít.
Myslíte nebo jsou nějaké indicie,které ukazují na to,že vydáním nové verze dojde ke zvýšení ceny?
Mohlo by se vyplatit koupit nyní verzi 6 za 995$,když vememe v potaz,že cena NT 7 nebude na 99,9% nižší ?

Díky za názory

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...