Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gartona:

ano, nastaveno je to spravne.

Spustit Simulated data feed je velmi jednoduche, nez jsem to predtim napsal, vyzkousel jsem to a jelo to. Napada me, zda mas v tom grafu v Data Series > Session Template nastaven na Default 24/7?

Ale jak pise MartinG, neni nutne pouzivat Simulovana data, muzes si pustit opravdicka historicka data, bud ze sveho zaznamu, nebo stazena od NT. K tomu je tady clanek od panu Financniku a v diskuzi to resilo nekolik lidi...


Bernacek:

nastaveni grafu je jednoduche a tady, v zalozce Charts, jsou popsany vsechny mozne postupy: www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?video_library.htm

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zprovoznění Market Replay je napoprvé matoucí a mě nejvíc v této (a podobných) situaci pomáhá zadat dotaz do youtube a na 99% někdo natočilo video, kde ukazuje, jak se to dělá.

Já jsem líný měnit svůj default timeframe 13,00-22,15 při použití Market Replay a občas se stane, že po spuštění play zůstane trh viset na půlnoci předchozího dne. Přetočení na 13,30 nepomáhá, kupodivu je nutné přesunout to až někam na 17-18 hodin a trh naskočí a jde normálně posunout zpět na 15,30.

Mám W7 a placenou verzi NT.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pro mne aktuální otázku. Už se to tu řešilo, ale některé info jsem zastaralé.
Blíží se konec mého 30 denního free účtu u Zen-Fire a zajímá mě co dále :-) jaké jsou alternativy, když něpočítám koupi licence - sice o ní uvažuji, ale rád bych se zjistil zda jsou nějaké free alternativy, které mají srovnatelné data. Jedná se mi jen o data jako taková, obchodovat zatím nehodlám.

Děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, v USA přešli na letní čas a u mě v NT 7 se vyskytl problém a netuším co s tím!? V grafu mě to ukazuje o hodinu víc než je skutečný čas na počítači, přitom v T and S mě to píše reálný čas. Díky tomu, že je to v grafu o hodinu posunutý, se blbě vykresluje Volume a uzkutečněný obchody se vykreslují dle času počítače a ne dle grafu, proto jsou na grafu o hodinu zpět. Už jsem s tím ztrávil celý odpoledne a nevím co s tím? Umí někdo poradit? Díky moc Tomáš

15600

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...