Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam demoúčet od PFGBEST a free verzi NinjaTraderu. Jedná se o Forex data. Když otevřu chart, je to zaokrouhlený na celý pipy, i když mam v možnostech zaškrtnuto quotation in tenth of pips. Realtime příchozí data jsou v cajku, na desetiny pipu, ale starší data co se loadujou se zaokrouhlujou v databázi.

Co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2stomas:

Vetsinou pomuze kdyz si sycnhronizujes hodiny ve windows.
Kdyz si poklikas na hodiny v pravem dolnim rohu , tak tam mas moznost cas v internetu. Tam zmackni tlacitko aktualizovat. Pokud ti default server bude delat problemy, tak si zadej jiny. Treba ja pouzivam time.nist.gov.
Jinak synchronizuju v podstate kazdy den pred obchodovanim a v pohode.


D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stomas

neviem ake data pouzivas , ale moze to byt v tom ze sviecky v grafe ti idu podla casu servera z ktoreho dostavas data a indikator bar timer ti ide podla servera ktory mas nastaveny v hodinach windowsu. Cize musis zistit aky je aktualny cas na servery z ktoreho dostavas data a zosuladit s nim svoj cas v pocitaci. Asi budes musiet kontaktovat svojho skytovatela dat , ktory ti tento udaj resp. adresu servera moze poskytnut. Ak mas data zen-fire tak skus napisat do hodin windowsu
" ntp0.zen.co.uk "

vola sa to " NTP Time server " keby si chcel googlit

skus si updatnut svoje hodiny, vypni, zapni indikator bar timer v grafe, alebo restartuj ninju a skus ci ti to bude fungovat. Mne to niekedy islo presne a niekedy mierne opozdene 2 -3 sekundy, ale vacsinou dobre. Bar timer ale puzivam sporadicky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používám NT7 s připojením na Zen-Fire již druhý měsíc a neměl jsem jediný problém. Až dnes po připojení se mě neaktualizují údaje a při otevření grafu se nevykreslují svíce, při otevření DOM taky nic nereaguje, vše je „mrtvé“. Zkusil jsem odinstalovat NT7 a znovu nainstalovat, zadat znova klíč a vytvořil opět připojení k Zen-Fire, ale vše marné. Program se připojí, políčko je zelené a nic. Pokud dám Market Replay tak vše funguje,ale přímé připojení ne. Už si nevím rady, poradí někdo zkušený. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...