Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, NT7 se mi od včerejška, tj. od pondělí odmítá připojit k demu zenfire a neustále vyskakuje hláška, abych si zkontroloval nastavení účtu a internetové připojení. Přitom internet mi funguje a demo účet u zenfire jsem si včera vytvořil nový, takže 30ti denní lhůta dema samozřejmě nevypršela.
Netuší někdo v čem je problém?

díky moc
Vítek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mdas

pouzivatelia ninjatraderu a dat od zen-fire, ktory sa pripajaju na data zen-fire z pocitaca, na ktory uz bol v minulosti registrovany demo ucet maju pristup k datam automaticky zablokovany. Teda ak si sa pripajal z tvojho pocitaca na server zen-fire v minulosti, uz sa nepripojis. Novinka od zen-fire od tohto vikendu. pravdepodobne kvoli tomu ze to vela ludi zneuzivalo. :)

link na ninjatrader forum : www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=44035&page=2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu, co mám dělat, když se mi nedaří druhý den přihlásit na zen- fire z programu ninja trader. Z 28.8 mám stažený Username, Password a License Key, takže by to mělo splňovat 30 dení DEMO Verzi.

Hlásí mi to: Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection.

Parametry účtu a připojení bych měl mít v pořádku, tak nevím, co mám dělat aby mi to zase fungovalo :-(.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ninja má k dispozici od verze 7 rok dozadu kvalitní intradenní data ke stažení přes File-Utilities-Download Replay Data na trénování. Pokud je však někdo už dost dobrý na to aby např. na NQ zvládal při replayi $1000 za seanci s počátečním účtem $2000 za jakéhokoliv pohybu trhu a cítí se na další pokračování v papertradinku tak může o demo začít ukecávat brokery, nebo u nich rovnou otevřít $500 účet. Jinak to nemá smysl a je to podle mě jenom obyčejné hraní Age of Empires na profesionální výstavě výpočetní techniky. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.

Replay samozřejmě znám a je to také varianta, ale bohužel když si stáhnu data například FGLB za 10 dní zpátky a když se podívám live na to samé období, tak bohužel rozdíl v datech je dost veliký a díky tomu bohužel i indikátory, které používám, ukazují nesmysly. Proto mi jde o paper na live datech. Aktuálně to vidím asi na demo u AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...