Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím, rád bych požádal o radu, jelikož jsem se včera pokoušel nainstalovat Ninja trader, který jsem dále chtěl využit pro backtesting, avšak jeho propojení s OpenTick mi nešlo. Zkoušel jsem to hned několikrát podle návodu, který zveřejňujete na vašich stránkách, avšak bez úspěchu. Nejde mi až závěrečný krok, kdy zmáčknu File, Connect a následně OpenTick, abych dokončil propojení. Napíše mi to: Cannot connect to the server (2003). Prosím Vás o radu, jelikož vím, že bezz backtestsingu se dál neposunu :-(.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to je na nastvani... tak ani v tomhle jsem neuspel... nerikam ze jsem nejaky machr pres pocitace ale levy na to taky nejsem... delal jsem vse podle videotutorialu jenze mi neprisel ten licencni klic takze dalsi fail... pro papertrading program mam... ale potrebuju se dostat k historickym datum k forexu a futures... jakykoliv zpusob uvitam... :-( idealne jestli nevite jestli se da backtestovat na GCI ale pochybuju ze to tam jde... predem dekuji za ochotu a omlouvam se ze vas tu tak otravuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jedna se mi jen o backtesting... je mi opravdu jedno pres jakou platformu to pujde na obchodovani mam uz svoji platformu ale ta nepodporuje historicka data... a ty ja potrebuju abych si manualne krucek po krucku vyzkousel jak moc profitabilni je moje strategie... jakoukoliv platformu a historicka data k tomu na forex a futures... btw. opravdu mi ten licencni klic neprisel ani na mail... mam tam prihlas. jm. a heslo... ale klic tam neni :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

foltas:
Licenční klíč nechodí, ten se musí vykoukat při registraci z WWW stránky.

Použij tenhle, myslím, že ho má kde kdo:
www.financnik.cz/forum/read.php?23,163488,168727#msg-168727
(tu),

pak se prohrabej tímhle (včetně diskuzí):
www.financnik.cz/forum/read.php?31,194698
a v případě ztráty trpělivosti (je součástí předchozího odkazu):
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html
jen připomínám to samé co tady:
www.financnik.cz/forum/read.php?31,101625,194899#msg-194899
(tu).
Začít papertradovat má smysl až budeš zvládat Replay se ziskem 1000$ a 20-30 obchody denně na 1M timeframe, tedy alespoň podle mě.;)
Backtestovat na Replayi jde zdarma a není nutno kvůli tomu otravovat brokery dřív než už se pořádně ví co se vlastně chce. Zdar.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

foltas na prehravanie dat iny program nepoznam ako NT. Na backtesting som taktiez nepouzival iny program ako NT, cize som velkym priaznivcom NT a povazujem ho za najlepsiu platformu, a to som ich skusil hodne.
ale podme k veci, cize vsetko mas len potrebujes ten licencny kluc? ak ano tak tuna ho mas
@SIM-DRBT-D593-40B1-AE74-C79F-715D-1952
Tam budes mat futures, neviem ci aj forex, treba skusit.

Keby ze si chcel na forex konto, poziadaj akehokolvek brokera ktoreho najdes na forex o demo, resp to sa len vyplna formular a umoznia ti na 30 dni odskusat akekolvek data s akoukolvek platformou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

rad by som sa opytal na data od Zen-Fire. Dostal som pristupove hesla, nahodil som to do NT, ale ked dam pripojit (File-Connect-ZenFire), tak mi napise, ze spojenie neuspesne a ze je potrebne skontrolovat nastavenie uctu a pripojenie na net, ktore mam v poriadku. Ninju som si stiahol pred malou chvilou, nic som nenastavoval, tak ako som to stiahol, tak to je v pc, cize ak by niekto vedel a bol mi ochotny poradit, budem velmi vdacny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky vsem za rady a rád bych také jednu připojil... Jelikož po třech dnech snažení se získat nějaké historické data k backtestingu jsem úplnou náhodou přišel na způsob pro mě absolutně nejjednodušší a to přes platformu GCI, která taktéž zprostředkovává demo a v níž jsem náhodou narazil na zvětšení historie grafu... je to velice intuitivní systém a nedám na něj dopustit a celou dobu jsem ty data měl před nosem :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...