Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem dostal info z AMP, že od října Zen-fire neblokuje jen IP adresy přes které získáváte přihlášovací údaje, ale blokuje je celkově pro příjem dat. Takže po 30ti dnech se musí data sosat z jiné IP. (toto je také problém NT vyhazuje chybu připojení u dat ze Zen-fire) Už bohužel nefunguje ani alternativa prodloužení si demo dat na dalších 30 dní. Takže alternativou je buď data např. z CQG (jen na 21dní) nebo si nafundovat někde účet. Pokud by jste někdo našli jinou variantu, odkud nasávat bezplatná data, prosím podělte se :)
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám problem s načitanim dát ob IB pre NQ. Po spustení NT7 a pripojením sa na data IB mi vyhodí okno s upozornením: Error on loading chart data for NQ 12-11 Globex:My IB : Error in requesting historial data from IB: No security definition has been found for the request (200
V čom môže byť chyba, nevie niekto poradiť ???????????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně dat od Zen-Fire. Problém je ten, že backtestuju a najednou vidím, že cca 15 min. najednou zmizelo a pak data pokračují dál. Dokonce u některého dne mi z 16:15 vyznačí konec a najednou je už noční seance a to konkrétně 00:03. Zajímá mě, kde jsou ty data? :-) Kdyby se někdo nudil, mohl by se někdo prosim prosim podívat na NQ 3 min. graf 15.1. 2010 (z 16:15 na 00:03) jestli mu taky tímto způsobem přeskočili data? To je jenom jeden příklad, těch výpadků tam mám víc. Tak jenom jestli je chyba u mě, nebo u Zen-Fire. Díky moc za případnou odpověď.

17378

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Parez001:
bezplatná data můžeš ve verzi 7 NinjaTraderu sosat do Replaye. Od toho to tam udělali, dokonce jsou aktuální k času sosání.

stranger, Parez001:
pokud vím, tak AMP zvolil CQG pro možnost otevření účtu s pětistovkou a kdo otevírá účet min. $2000, pak si může vybrat i ZenFire. Taky vymejšlej či už vymysleli vlastní Clearing a mám dojem že ho snad také používá Global Futures neboť jsem něco zahlédl v Pandořině skříňce.

Ondy:
měl by sis nařídit v počítači čas alespoň podle cibulovek. 18-tého v tu dobu ještě zdaleka nebylo, tedy alesoň ne v Evropě a na západ od ní. Po evropských 22:15 je tam 15-ti minutová pauza a do půlnoci ještě 30 minutová.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondy:
teď koukám, že Ti jde o úplně jinej datum, ale 15-tého byl tehdy pátek a 18-tého pondělí, ale data startují obvykle už v neděli a nevypadá to že by byl v pátek svátek. Replayem se dál než rok zpět nepodívám a o čem nejbližším vím tak na [ital]uložto[/ital] v datech od [bold]kajaq[/bold] má až 19-tého:
www.financnik.cz/forum/read.php?31,101625,183226#msg-183226
.
Tak zkus ještě jinej bližší příklad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.: Omlouvám se, že píšu až teď, nebyl jsem celý den u počítače. No...tak jsem vypozoroval jednu věc. Problém jsem popsal na screenshoty. Když se podívám na backtesty a screenshoty co jsem si udělal cca před 14 dny, tak tam je vše v pořádku, nenastal jak příklad 1, tak ani příklad 2. Vše normálně plynule, žádné přeskakování dat. Když si pustím teď ten samý graf co mám už zbacktestovaný a na screenshotu (na mým backtestu) bez problému, tak momentálně mi ten graf přeskakuje. Divný. Jinak to přeskakování v pátek z 16:15h na 00:03h mi teď dělá každý pátek a přeskakování z 16:15h na 16:33h od pondělí do čtvrtka. Říkal jsem si jestli nemám blbě nastavený Session Manager, ale tam je všude od 0h do 0h (viz. screen). Nevím, zkusím si s tím ještě pohrát, možná mi Zen-Fire zkrouhnul data, pač mám jenom demo verzi, ale....data co používám jsem si stáhnul a pak znova naimportoval, takže by i to nemělo vadit... Zkusím je znovu naimportovat a dám kdyžtak vědět...

17389

17390

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondy:
tak to je nejspíše tím, že máš u NT7 nevhodně časovou zónu posunutou o 6 hodin na západ proti času v počitadle, takže se Ti ta díra z 22:15 posouvá také "na západ". Zobraz si k tomu ještě volume, pak Tě to trkne.

U NQ bys měl ale místo 24/7 používat to defaultní neboť tam je skutečný konec session v 22:15 a ne v 00:00 a tím i denní OHLC vychází správně a Tobě jinak. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet, mohl by ses prosimte kouknout, jestli delam vsechno jako ty? Evidentne tu bude nejaka chyba mezi klavesnici a zidli, ale uz me nic nenapad. Jeste jsem to ani nikdy nezkousel..
1. Pripojeni ke Kineticku
2. File - New - Chart
3. Dow 30 - AA
4. Nastaveni - Type: day, Load databased on: Days

Nevim, kde delam chybu.. Diky moc!

Uz to mam! Jeste to chce nastavit Session template: US Equities ETH

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...