Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Formace dvojitý vrchol a dvojité dno prakticky v intradenním obchodování - 1


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 138
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to gustav

myslim si ze i screenshot kazdeho z nas se svym obchodem a to i ztratou jsou v diskusi prinose, vsichni se muzeme vzdy neco naucit

ale screenu je zde opravdu malo, ti kdo jiz pravidelne profituji je sem nedavaji neb jsou jiz trochu jinde a ostatni nevim proc taky ne...skoda

kdyz vam to nebude vadit tak ja je sem budu davat jak ze starsiho obchodu, tak i "live" ale to bude asi az v lednu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordon

Hodně mi pomáhá systematické, mravenčí pročítání diskuse.
Když už jsem po všem pachtění na trzích úplně mimo, ale ještě ne zcela KO, otevřu si diskusi a nechám si vyhledat Tomášovo a Petrovo příspěvky. Jich tam několik tisíc a skrýnů je tam taky jak se říká několik habadějů.
Konkrétně: Petr 6083 příspěvků, první ze dne 3. 12. 2004, Tomáš 1640 příspěvků, první ze dne 26. 12. 2004.

Hodně zajímavé a inspirativní jsou pro mě počátky. Pročítám tedy diskusi od zadu.
Když chci vědět víc ponožím se do čtení historické debaty.

Je mi jasné, že není možné, aby s každým novým traderem i ostatní prožívali své vlastní začátky. Ale je možné, aby si každý nový trader v klidu sám prožil počátky těch, kteří ho nějak zaujali a inspirovali

Mě osobně fascinuje co už měli Tomáš s Petrem na konci roku 2004 v trading za sebou.
Připomínám jejich moto, které mi u nich sedí.

Není to ani špičkové vzdělání, ani genialita, co udělalo bohaté bohatými. Jsou to píle, odvaha, poctivé sebevzdělávání a vědomí vlastní jedinečnosti.

(tu) :(

.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BillA

ak nechces aby sa zvrhla debata k niecomu neproduktivnemu. tak zrovna s tym co ta fascinuje by sme sa zaoberat nemuseli. mame sviatky pokoja a mieru. nemusi sa tu rozduchavat co bolo. :)

ja osobne preferujem tie clanky a hlavne [bold] screeny [/bold] a prispevky ktore su aktualneho data. popripade knihu. je lepsie citat nieco co uz naozaj suvisi zo skusenostou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BillA - prosím nechte tento prosto skutečně diskuzi o DT, tedy předmětu článku. Nevím jak to říci ještě jinak, ale pokud má diskuze pokračovat, tak se všichni prostě musí naučit ctít téma a diskutovat pouze k němu.

Je zde 17000 registrovaných účastníků. Pokud si každý bude dávat podobné offtopic příspěvky kam se mu namane, tak narovinu říkám, že diskuzi zavřeme nebo úplně omezíme pouze pro určité uživatele, protože nemá smysl věnovat tomuto prostoru stále více úsilí.

Jednoduché pravidlo - článek je o DT = diskutujme pouze o DT a nikoliv o dalších tématech, našich pocitech, radám o tom jak začít atd.

Děkuji,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr

ja obchodujem do trendu, konkretne tento obchod ma dalekovacsi potencial smerom na dol. protitrendove DT a DB mi pridu s prilis malym potencialom. velmi vela screenou je v sekcii PA, ale vsimol som si ze hrozne moc ludi DT a DB vyhladava a uplne bez potvrdenia. to ma za nasledok iba kopec malych strat.

ja si obchod radsej odpustim , ak nieje v masivnom trende. ale tak ci tak radsej s vacsou stopkou a s potvrdenim.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...