Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

motor:
ano, pekna analyza, pekne popsano, tak to ma vypadat ...

cipinek:
nekdy, kdyz se sejde opravdu silna situace, tak se da vstoupit i par vterin po open. Tech dni neni mnoho ale myslim, ze v poslednim tydnu se vyskytly hned dve ... a obe dve na vyplneni GAPu ... a tim jsem zpet u toho, co jsem tu psal mnohokrat, ze je dobre se naucit cist grafy a nebrat to tak mechanicky.
happy trading
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj, dneska jsem udělal chybu a pozdě si upřesňoval dvě úrovně (pozdě v tom smyslu, že trh už se kolem nich válel), což zásadně narušilo odstup, který pro jejich zakreslování potřebuju, a vedlo k tomu, že jsem si zvýšil šance na vstupy u daných úrovní... viz screenshot... nebýt toho byl jsem dnes bez vstupu... místo toho jsem chytil 2x SL při pokusech o protitrendové obchody v tom šíleném trendu :D (td) hmm drahé školné... potřeboval bych víc pokory :D

26100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ludekM: kdyz mrknes, kde trh oteviral (nekde u 1103) a kde prisel ten jinak platny signal (az za 1112), zjistits ze trh uz ustrelil docela slusnou vzdalenost do longu, ktera rozhodne neni uplne bezna... ve vetsine pripadu se ti nevyplati brat vstupy takhle daleko od open do stejneho smeru, protoze se trh uz chysta otocit... v pravidlech proto mam, ze tak vzdaleny vstup od open do stejneho smeru uz neberu... ale je pravda, ze vcera v tom silnem trendu by to asi nakonec bylo rozumnejsi nez vstupy, ktere jsem udelal proti nemu :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sublo:

díky, souhlasím a to vyplnění Gapu je velmi silný kontext (tu) (tu)
Pokud by se ti podařilo v rámci tvého volného času poslat nějaké zakreslené potencionální vstupy/výstupy "by sublo", byli bychom rádi. Ale samozřejmě pokud využiješ čas jinak, zbytečně neplýtvej (víš jak to je s časem).Díky

Motor140bpm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
ty už obchoduješ i odrazy od S/R zón, respektive zpětné průrazy swingu ven ze zóny, když se trh dostane předtím do S/R zóny? já jsem myslel, že tvůj zcela krutopřísný obchodní systém spočívá v obchodování průrazu swingu za S/R zónou ve směru průrazu, nebo to je tak, že obchoduješ všechno, když je trh v nějaké S/R zóně a vyrazí na nějakou stranu, tak ty pak naskočíš do průrazu posledního swingu ve směru průrazu? :)
není ta ztráta 560 USD na kontrakt za týden hrozivá? to je jenom výsledek za poslední týden, nebo celkový výsledek třeba za listopad?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cipinek: obchoduju prurazy i odrazy, pokud je prorazen swing blizko S/R a jsou splnena dalsi pravidla... hroziva ztrata to neni... TF je volatilni trh a v podstate to odpovida necelym 4*SL, coz neni zadna hruza... jen skoda ze dva SL ze vcerejska byly mimo plan...

-560 USD/kontrakt je vysledek jenom za tento tyden, za listopad jsem porad nejakych 500USD/kontrakt v plusu... od zari pak nejakych 2000 USD/kontrakt v plusu... tento tyden je druhy ztratovy tyden od zari (live spusteni tohoto systemu)... clovek se musi smirit s tim, ze nebude ziskovy kazdy mesic, nedejboze kazdy tyden nebo dokonce den... to uz je pro vyssi ligu :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...