Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

já se volatility v době reportů celkem bojím, ale udělal jsem si statistiku a docela mě překvapilo, že vstupy v době reportů mají uplně stejnou úspěšnost jako ty ostatní. Takže já přes ně obchoduju. Dneska jsem šel long (v 15:59) na 626,6 a skončil jsem na BE + 1. Teď je tam Cg, tak jestli ji to prolomí, tak to asi pojede nahoru, ale já už mám svůj jeden vstup vyčerpaný..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
lordberry: tu statistiku kolem reportů jsi dělal na historických datech nebo nějak v paper/live?
Já jsem dneska na NQ počkal, až bylo vše v souladu - do longu a vstup 16:38, výstup podle plánu +55, a dneska už to na další signál nevypadá, takže prakticky ukázkový den:).
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
oboje. Jak backtest, tak hlavně jsem si to pak zkoušel přes půl roku na simu. Když jsem měl signál v čase reportu, tak jsem ho nechal vyplnit jenom na sim účtu a pak to přepnul zpátky na live. Já tam mám ještě různý podmínky, takže většinou mi ten report pomůže k silnému momentu a alespoň na BE se dostanu. Stane se že ne, ale to vynahradí ty obchody, které vyjdou, protože mají slušné RRR (obchoduji tam průrazy, takže ta momenta bývají hodně silná)
Měj se!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,
přesně na vteřinu to nebývá. Myslel jsem to tak, že vstupuji klidně minutu před reportem (že ty reporty - kromě FEDu - neřeším) nebo po něm. Já si dle vývoje obchody naplánuju dopředu a nechávám je plnit limitem. Takže zadám příkaz třeba 15:56 a nehledím na to, jestli je tam report či ne.. Jednoduše vycházím ze statistik, že trh pak trh pokračuje mým směrem, takže nemám obavy.

Např. dneska. Na TF jsem čekal průraz LONG. Všechny tři TF sladěný, takže nebylo co řešit. Kdyby se ten průraz nestal v 14:30 ale až v 16:00, tak já bych v něm byl, protože nad high týdne by čekal můj limit.. Počítal bych právě s oním silným momentem, které by mě vyvezlo dál v trendu.

Nyní si už vybírají zisky, takže pro mě tam asi už do šesti nebude.. Současný vývoj už pro mě signál nepřinese.

Pěkný víkend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry, tak ted uz to moc nechapu... jak teda vstupujes? jestli na prurazu tak spis STOP prikaz ne? Myslel jsem hlavne to ze pokud ti tam visi nejaky prikaz behem reportu tak muzes uplne v klidu dostat slip treba 8 ticku a pak je ti vysledek z BT celkem k nicemu...

u me to taky vypada dnes bez obchodu jeste pockam chvilu co se vyvine...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...