Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Gladiatora znas a treba tady se objevuji MNovak, focus, Rob99 a danek. I kdyz treba ja (a i ty) mam uplne jine systemy, tak si od nich beru hlavne nastaveni, co se tyce hlavy. A bohuzel jeste skoro po roce poznavam, ze diskrecni obchodovani mi moc nejde a je kolem toho moc emoci. Takze se drzim zuby nehty mechaniky, protoze tam to zase jde vyborne a bez emoci.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Láďo díky!

vážím si tvé pomoci.

Gladiatora znám v ramci možností dobře zde z fora a na ostatní chlapíky se znovu rád juknu. Je stále se co učit.

Docela bych uvítal rady a postřehy z live obchodování od nějakého nízko-timeframového bojovníka z DAXu. Jednou z mých prvotních inspirací byla videa youtube na téma DAX a scalping. Bohužel narazil tak trochu na jazykové bariéry.

přeji hezký večer.

Jirka



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ale páni... ako to povedal Burian Werichovi ? " Výsosti, nenechte hněv cloumat svým majestátem..."
Jirka sa pýtal a dočkal sa rýchleho brejku... ale faktom je že na TOMTO vlákne sa okrem niekedy jízlivých poznámok v drvivej väčšine dostane aj pomoci. Zažil som, môžem posúdiť.
Jirko, držím ti palce. Čítal som tvoj "príbeh" od začiatkov kedy si nevedel ako nafundovať účet, cez "cigaretku na dva ťahy" po prvom úspešnom obchode až po prezentovanie tvojho systému.
BTW som na 99% presvedčený, že každý kto to čítal si to aspoň pozrie... včetne mňa.
Inak ja dnes +520. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Abrams, tvá slova na mě působí jako balzám. Díky za ně! Vážím si toho. Tvůj profit je velmi a opravdu velmi pěkný - gratuluji Ti! Máš už doma trezor na prachy? Pokud ne, tak si ho rychle kup, budeš ho potřebovat. Ač jsem řekl, že dám screeny na vlákno o DAXu. Tak to lupnu sem, snad mě admistrátor za to neseřve. Měj se fajn a ještě jednou díky :) Jirka

12306

12307

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lordberry:

Můžeš prosím popsat na základě čeho by jsi vstupoval 15:49 a 16:48 ? Já bohužel v tyto dva časy nemám na TF 3min signál dle OP, i když vidím situaci a podle PA bych rád vstoupil - ale už jsem ukázněný a jedu své. Ale když vidím ten hezký sešup, rád bych si jasně popsal jak se v tomto konkrétním případě situace dá vyhodnotit pro vstup.

Díky

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže ke screenům.

Já myslím, že je to všechno jasné. 6 obchodů a žádná ztráta. Já vím, něco není úplně ideální, ale i tak je důležitý výsledek.

Taky jsem nebral každý obchod, protože tu vedle seděla mamka a probírala se mnou jestli zítra přijedu se synama na oběd. :) školáci mají ředitelské volno.

Chtěl jsem říct, že potenciál je na FDAXu obrovský

Jen se bojím a to říkám zcela otevřeně, toho skluzu na FDAXu!!!

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

:) Trezor nemám, ako spievajú Kabáti " vemem vidle a nebo lopaty" a prehadzujem ich v pivnici aby nesplesniveli :)
Live idem od augusta ( srpna) 2009, najskôr veľké oči zo simu, potom za 2 týždne 1500 a následne pád tesne až nad dno. Tu by som možno polemizoval o počiatočnej výške účku: začínal som s 3300 a keby som začínal s 10.000 tak by som prešustroval aj tie :). Ale teraz sa učím a rady traderov v tomto vlákne majú podľa mňa cenu zlata. Ďakujem akadémii, ďakujem Jill, mojim rodičom ale hlavne otcovi vlákna focusovi. I love you, America :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Atlas : Proc by te za to serval ? Tady se prezentuje kde co... pokud je to o trzich, nikdo s tim nema problem.

Jinak ja dnes vstup uz v 15:32:12 na 616.6. Jednak signal + podporeny vzdalenosti s dobehem k PP a falesny pruraz na zaver. No proste takova ta klasika. Za deset minut hotovo, ale nechtel jsem to psat driv, abych treba nekoho nenervacil. Navic synci dotahli vysvedceni, takze jsem to zavrel a probehla domaci "analyza trhu" ;) Zdaleka nejvetsi adrenalin byla pro mne aktualizace softu do myho telefenu. Zlaty prciny... (teda trhy) No a ted jak jsem to otevrel, tak koukam moc pekny down... az premyslim jestli u toho zitra vubec sedet.

Takze tak
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Atlas
...tak jsem zkoukl několik posledních stránek diskuze. Chtěl bych říci, že ne všichni zde vědí jak vydělávat a ano sedí před obrazovkou hodiny, jako třeba já. Děláme to právě proto, že si ceníme mnoha krásných dnů, které jsme ale nuceni trávit v zamětnání, proti naší potřebě svobody, kterou tady jistě mnozí mají a pro kterou to, myslím si, většina lidí dělá. Chci ti pouze říct že mě tvůj přístup zajímá, jsem začátečník a možná plno ostřílených traderů řekne že to není nejlepší přístup ale na to si každý nakonec musí přijít sám.
Podobně s nízkýmy timeframy - ne teda až tak, jel trader George2. Na FDAXu měl i 30 obchodů denně, přijdě mě to celkem podobné a stále mě to zajímá. Co se týče skluzu na 5s timeframe to asi budeš muset zjistit sám. Takže budeš-li se dělit o tvůj přístup, budu vděčný tak jako každému kdo tak činí.
Díky, mějte se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...