Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

2 yax : Zajimave. Ja si napsal vcera takovou malou strategii do SierraChart na prolomeni GB se 100% mechanickymi vstupy (ani to jinak neslo, vsechno sem to delal bez zasahu...) a vysly za leden pomerne slusne vysledky. Je to TFko bez dalsich filtru. Sem si to delal tak pro prehled abych vedel... hodne lidi se to tu snazi obchodovat (aspon mam ten pocit). Sjel sem si zatim 1-4/2009 a porad to vychazi pres 1k/mes/kontrakt. Jeste tu chybi SL : 100, PT : 600

12316

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rob99:

tak to jsou slusne vysledky, hlavne ten drawdown, pokud by to bylo podobne v prubehu celeho roku zpet, tak by to byl slusny system na obchodovani. Ja jsem zkousel ruzne prurazy (treba 15:15-15:29 nebo 14:00-15:29) na ruznych trzich (TF, NQ, ES) a sice celkove to byly ziskove systemy, tak mely velike drawdowny. Tohle vypada nadejne, tak to zkusim take prolitnout.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dneska na TF opět nuceně pauzíroval a naštěstí si tak ušetřil SL. Gratuluji všem, kdo byli v lednu úspěšní. Na TF to bylo lepší než FDAXu. Jsem sice na TF jenom +120, ale nebýt dvou chyb, které jsem už zde popisoval před pár dny, tak by to bylo mnohem veselejší. Takže nefňukám, trh ani systém za to nemůže, musím se zlepšit já.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak hned na uvod noveho mesice jsem vyrobil chybku, uz ponekolikate tu samou a to ze jsem zadaval prikaz pozde. Prikaz jsem tam nechal, trh se pro nej za chvili sice vratil, ale tak, aby projel jak vstupni a hned i vystupni prikaz, takze dnes SL. Vstup jsem mel 5580 short. Uz si na to musim dat pozor a pak snad uz konecne prijde ten PT nebo nejlepe aspon dva za sebou...
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dneska na FDAXu tak nějak nespokojeně. Správně jsem čekal až na prolomení prvního swingu na středním TF - long. Když k tomu došlo cca 9:11, tak ještě cena nebyla nad EMA na nejvyšším TF. Proto jsem hned nevstupoval a čekal na "potvrzovací" signál. Trh hladce poskočil a signál přišel už moc vysoko a tak je výsledek dnes SL. Kdybych byl agresivnější, bylo by BE. Nebo jsem spíš neměl vstupovat vůbec. No nic, tak zase zítra.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...