Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

2 roman06:

jj, tady jsou jeste nejaky dalsi co pouzivam (krom tech klasickych s kteryma se setkavame denne SL,PT,BE) ;) tak kdybych to nahodou zas nekde napsal...

CG - congestion (zahusteni)
LG - ledge (rimsa)
OR - open range
GB - premarket
TL - trendline
TLB - trend line break
DT,DB - double top/bottom
PP - pivot point
S/R - dalsi urovne od PP

uz mne nic dalsiho momentalne nenapada ;)

tak pekny vecer
Rob


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ještě se dají tyto:

EK ... EMA Kiss (dotek EMA) ... díky Lucínku :)
TSL ... Trailing SL
ZL ... Zero Line (nulová linka)
ST ... dtto S/R
RU ... růstová úsečka ... díky Gladiátore
SF ... směrová formace ... opět dík Gladiátore :) ... fungujou jako švýcarské hodinky
CC ... cenové centrum

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A co takhle PR jako premarket? G"B" dobry. A dnes posledni den na FDAX, pristi mesic mam smulu, nebude na nej cas. Konzistence trpi a ted jsem si vybral hodne spatny mesic na jeho obchodovani. Ale porad je to na me moc "velky" trh, takze pauza jenom prospeje na vycisteni hlavy. Ted tam mam moc myslenek o "odplate". Nastesti jenom myslenek, realizaci strikne branim. Jinak dnes se mi rysovaly 2 moc pekne signaly, ale ani jeden se nedokreslil, takze bez vstupu. Tak hodne zdaru. Lada

12312

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tak na zaver mesice se neudalo na FDAXu nic zasadniho, zase to jde sem tam a zadny poradny pohyb. Vstup 5586 short a opet po chvili SL. Uz to zacina byt jednotvarne a hlavne na hlavu... Vysledek tohoto systemu pro leden je -950EUR. Sice jsem udelal par drobnych chyb, ale nijak zasadni, ktere by se promitly do konecneho vysledku.
Tak snad unor bude lepsi.
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dneska FDAX bez vstupu. Správný signál přišel až 10:17 a to už nemám v OP. Jinak leden na FDAXu byl pro mně taky hodně špatný (-1600). Prakticky jsem se tím přiblížil na nejhorší DD z backtestu a paperu - a to hned první měsíc live. Doufám, že se to postupně zlepší, jak bude slábnout výsledková sezóna v US. Zdá se mi totiž, že FDAX teď často čekal s rozjezdem až na odpolední open v US. Možná se ale mýlím - uvidíme - bojovat budu dál. Z "bezpečnostních důvodů" jsem ale zapojil filtrování trendu. Celkově ale systém stále vykazuje dobré výsledky, tak to chce asi trpělivost.
Dikon: Kdybys započítal ten týden lyžování - byl by leden lepší/horší?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.. od prvni minuty to bylo videt ze neni aktivita... Ale obchod jsem vzal nebot jsem dostal pekny signal 46 long, MFE 0 stejne jako vcera... Jinak za cely leden mam 6 obchodu celkem +46 usd...

Co ostatni jak se vam povedl leden? Mne to prislo takove napul byly dobre dny i spatne dny... ale myslim ze trhy se trosicku rozpohybovali za ten leden....

Robe a Libri diky za objasneni, pivoty jsem si zadal uz do platformy a zatim pozoruju....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No podelim se o perlicku, co se mi prave stalo. :)

Nastupoval jsem v 16:15:50 na 611.6. Rikam si.. vsechno je ok - break, CG, dalsi break pres 613... super. I prikupuji na 614... Zadam prikaz a vidim ze se vyplnil, ovsem SL/PT nikde a posledni co jsem videl... "Connection lost". Tak jsem si vzpomnel ze jsem vcera rikal ze dnes do niceho nepujdu, a vida jak jsem si to zpestril. Tak nic no. Vsechno jsem odpojil resetl a mezitim jsem se nalogoval na druhym komplu. Coz jsem nemel delat, protoze v platforme jsem nemel preddefinovany vstupy, quick entry atd. (coz je za normalnich okolnosti ok), jenze ja tupec jsem si to v tu chvili neuvedomil. Platforma se rozbehla, vidim pozice tak jak mely byt, ale neporadek v SL/PT. Tak jsem chtel zadat prikazy a prave diky tomu ze jsem mel vypnutou zrychlenou volbu a diky tomu, ze jsem si toho nevsiml (asi i proto ze se mi uz trochu zvedal adrenalin) :) se mi to nepovedlo a zacal jsem mit pocit ze platforma stavkuje. Tak jsem se rozhodl obchody vicemen rozmrzele uzavrit s tim ze prijdu asi o jedinou rozumnou sanci udelat dnes obchod a UKLEPL jsem se. Ano misto Flatten jsem dal Reverse. A ted uz prestavala sranda protoze jsem byl s multi v protipohybu, takze jsem za cca 3 vteriny chytl down skoro 200$ s pocitem ze mi nejdou zadavat prikazy. Takze dalsi vterina rozmysleni a pak jsem vsechno konecne zavrel se "ziskem" 70$. Takze i takove veci se stavaji :) Beru kytaru a jdu relaxovat, dnes uz to tedy definitivne stacilo. Leden skoncil "v penezich" a dnesek na tom uz nic nezmeni.

Pekny vikend
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, já jsem docela rád, že leden už skončil. Docela rozporuplný měsíc. Protože mám radost z toho, jak zafungovaly filtry, tak přikládám tabulku s odfiltrovanými obchody na CL a NQ, které jsem zobchodoval pouze na demu. Z tohoto pohledu slušný měsíc, filtry ušetřily hodně peněz. Na NQ byl mimořádný měsíc v tom pohledu, že podle backtestu měla 1. korekce pouze 1 ztrátu, takže úspěšnost byla 88%. Já udělal jednu chybu, takže mám o ztrátu navíc. CL bylo v malinké ztrátě a celkově mi hodně kazí náladu FDAX, jednak kvůli celkovému výsledku -990 EUR, ale hlavně kvůli dvěma zbytečným chybám, kde jsem si mohl ušetřit 300 EUR. Ale jinak 3. kladný měsíc v řadě, což je pro můj nový rekord, takže převládá spokojenost. Tak hodně zdaru a hlavně obchodů podle pravidel v únoru. Láďa

12315

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...