Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

borax:

jsem na tom podobně jako yax. Taky bych rád časem přešel na vyšší rámce, ale to je zatím v nedohlednu.. k tomu mě intraday baví, takže i kdybych už měl dost velký účet na přechod, tak bych se day tradingu ještě kompletně nevzdal. Každopádně díky boraxi za vyjasnění situace! Asi prodám auto, vyberu úspory a pustím se do pozičního obchodování. Po tvé informaci přeci nebudu ztrácet další dva roky na něčem, co nevydělává... tedy pokud to nemyslíš jako (již zmíněný) John K.: „v dlouhém období jsme všichni mrtví“

Jinak dneska long za 810 -> exit 812.

Ještě si dovolím poznámku a postřeh:

Focus a další intermarket analytici měli dneska určitě další hezké vstupy, že? TFko bylo hodně pod open, zatímco ostatní se od této úrovně odrážely pružně vzhůru..

Nyní se přesouvám k fotbalu ;)

Obchodům zdar!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to borax:

Mne veci začali fungovať až keď som sa presunul na daily grafy. Nechcem tu v žiadnom prípade tvrdiť, že intradenný trading nefunguje – sú ľudia čo takto idú profitabilne live. Ja som sa však plahočil niekoľko rokov na minútových grafoch a nevedel som sa vymotať z BE. Prechod na denný TF bol veľmi ťažký. Ovplyvnený „intra“ fórami od úplného začiatku mojej trading kariéry som si to vôbec nevedel predstaviť, doslova som sa musel prinútiť. Avšak už po pár mesiacoch prišla obrovská úľava.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pekny shortik se udelal, kdyby clovek byl chytrejsi a pocital s tim ze ti chytri zacnou u dlohodobeho maxima vybirat zisky a vznikne davova panika a zacne hura prodej, mi zacatecnici se mame co ucit, jinak Larry Williams to pekne popisuje v knize Dluhodobá taj......... na str 47, že Intradenním obch. clovek nezbohatne.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já dnes 1xPT $160. Rogi: Já hned ze startu taky zvažoval vstup. Jak píšeš, CCI bylo v nesouladu, ale ze začátku obchodování podle mě namá CCI vypovídající hodnotu, protože se do výpočtu zahrnují i svíčky premarketu, který se hýbe o dost jinak. Zatím přemýšlím čím se řídit právě prvních řekněme 20 minut. Ale chci se vrátit k tématu "rozpětí premarketu", protože mi to nedá spát a rád bych našel nějaký vztah premarket vs. velikost PT zároveň s ohledem na nějakou střední velikost PT(MFE) za poslední dobu. Udělal jsem takovou jednoduchou statistiku poměru market(15:30-18:00)/premarket(00:00-15:29), abych zjistil jestli opravdu existuje nějaká závislost, kterou lze exaktně popsat. Zahrnul jsem posledních cca 420 obchodních dní. Pro ukázku připojuji screenshot. Zajímavé je, jak se letošní leden shoduje s lednem loňským. Vidím že jsem nepojmenoval legendu grafu. Černá market, červená premarket, zelená poměr market/premarket

15386

15387

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...