Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Tak jsem premarket filtr otestoval na svém systému, avšak nedobral jsem se lepších výsledků. Často byly vyfiltrovány dny jak se SL tak s PT. Celkově bych ztratil přes 1000 USD/kontrakt. (Pro nováčky - neznamená to že to nefunguje nikomu, každý OS má jinou charakteristiku). I tak Kahirosi a urbanr díky.

Dnes jsem jako už i minulý týden - bez obchodu.
Mějte se!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Koukam že finwin ma jeden nedostatek. Neumi to v dluhých trendech. Nejdrive jsem si myslel že to je pouze muj problem ale jak tak vidim reakce ostatnich tak to bude asi vseobecny problem. K obchodu: Podle price action jsem sice mel jeden pekny signal (flip) v 16:50 ale bez potvrzeni na CCI. Poté tu byl jetě jeden dotyk s EMA 34 v kombinaci s 2V v 15:58. Ale 2V se mi nazalibylo tak ho nemam v pochodnim planu. Nakonec jsem šel do 0/v s flipem v 17:30 ale jak jsem si v koutku levé hemisféry myslel tak všichni spokojene prodali sve pozice a šli na obed takze jsem zkončil na SL.

15332

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes profit, prez vikend jsem delal par testu, respektive jsem v tom byl zaborenej celej vikend :) , dosel jsem k par solidnim upravam ktere jsem odedneska nasadil , hlavne co se tyce stanoveni PT. Trh by nakonec dosahl na puvodni PT ale jelikoz jsem mel obavy z te velke volatilni svice ze by mohl nasledovat rychly obrat tak jsem uzaviral na 1 urovni, jak je videt tak trh nakonec dosel az na druhou uroven. Kazdopadne mam radost ze uprava prinesla ovoce, uvidim nasledujici dny ale dle backtestu to vypada zajimave. Dnesni obchod vysel s RRR 1:7.

15333

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40
nevim jestli to melo mit i zvuk, ale ja jsem kvuli tem CCI vstoupil az na close toho up baru, no Vy jste to lepe ukociroval,
jinak backtest az na 4. a 9. mesic 2010 fajn, jestli se muzu zeptat vy jste je mel v norme nebo taky horsi?
Celkem za tu chvilku to zkouklo dost traderu.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EE je to bez zvuku, protoze me dosti boli v krku a bylo by slyset jen kvileni :) , jeste musim poresit lepsi kodek aby to melo vetsi kvalitu, protoze si to chci archivovat pro pozdejsi upravy, jinak me nejlepe sedi vstup 2 ticky nad poslednim barem, proste necekam na uplny prechod CCI prez 0, ta prurazova svice byva casto volatilni a na close uz je pozde a limit casto nebyva vyplnen, diky tomu jsem ustal i BE pri te korekci , byla tam jeste rezerva 5 ticku, puvodne jsem chtel jit az na 560usd ale pocital jsem s mensimy swingy ta velka svice me nabadala ze bude korekce tak jsem vystoupil na 1 PT.

4 a 9 mesic 2010 , tezko rict udelal jsem dost uprav hlavne jsem nemel zapojene ty trendlinky takze zpetne tezko hodnotit, v profitu jsem skoncil ale nic zavratneho , z 2010 jsem mel nejlepsi profit v listopadu (uz s trendlinkama) 3800usd, za 2010 byl nejslabsi mesic prosinec 220usd ale tam se to dalo ocekavat, zpetne kdyz na rok 2010 koukam tak jsem mel zpoustu zbytecnych vstupu, kdy jsem se snazil to podchytit hned po otevreni , ted se snazim spise vyhledavat situace kdy trh udela vetsi pohyb alespon 200-300usd a pak teprve v korekci vstup.
Jinak na backtesty moc nejsem , proste jen hrubej nastrel a hned aplikovat, trh se meni a spise me prijde logicke reagovat a delat zmeny v 14 dennim intervale

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tet40

Super naozaj...a tak ma teraz napadla myšlienka zaznamenávať si takto obchody plus samozrejme so zvukom. Človek by si vedel spätne vrátiť to, v akej situácii sa ako zachoval. Či náznaky hnevu a pod sa ukázali pri takej a takej urovni obchodu, či pri takom a takom riziku a podobne. Vnukol si mi myšlienku...Vďaka


marcossoft

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...