Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Majkll

jeste se jen letno vratim k Vasemu poslednimu prispevku, jsem rad ze jste ho napsal protoze jsem si udelal prehled ze to mate v hlave opravdu srovnane a Vasim cilem je hlubsi pochopeni trhu.
Reaguji hlavne proto ze jsem si precetl prispevky od Roman06 a mel jsem z nich opravdu divny pocit, tolik negativity co popsal snad ve 3 prispevcich jsem jeste nezazil.
Cele me to prislo tak ,jako kdyby byl na nejakem multilevelovem psycho seminari, kde mu nalil nejaky guru do hlavy balik myslenek s heslem "prez to vlak nejede".
Jsem vysoce presvedcen ze lze obchodovat s vysokym RRR, stejne tak s trendem a stejne tak s 2 obchody denne a byt profitovy , cele je to o pristupu a hlavne o hlave.
Myslim ze neni problem v systemech ale v obchodnikovi jak to uchopi, dle me lze vydelavat jak s finwinem tak s WCCi tak i na zaklade pouheho prekrizeni 2 EMA, kdysi me jeden Trader rekl ze lze obchodovat i dle "zahnuteho kostete" , mam tuto frazi rad a myslim ze je v ni skryte velke moudro

preji hodne uspechu a dekuji za jiny pohled...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro všechny:

sdílení vlastních videí se bohužel neslučuje s pravidly diskuse. Objevují se stále noví diskutující, jejichž záměrem je předat ostatním hromadně svoje kontakty, nebo nějakým způsobem propagovat svoje služby či budoucí služby. A videa na cizích stránkách jsou opravdu nekontrolovatelným prostorem pro vše, co je tady zakázáno. Tudíž je snad pochopitelné, že toto není možné. Jelikož se lidé časem mění, opravdu nelze ani rozlišovat mezi těmi, kteří nemají žádné postranní úmysly a mezi těmi, kteří ano.

díky za pochopení,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal:

Poněkud zkostnatělý administrátorský přístup. Když už to tu video proklouzlo, lidi jej viděli, reagovali na něj, bylo nezávadné, navíc od diskutujícího, který jen tak neplká a nabízí smysluplná řešení, tak proč ho rušit. Pravidla je jedna věc a jejich aplikace věc druhá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IMik hej teraz to bolo ok, ale do buducna napr. uz teraz je tet dost respektovany a mnohy sa ho snazia napodobnit, a ked bude dopit po jeho dalsich videii je len otazkou casu kedy na to zareguje nejakou cenou (to nemusi platit len na tetta ale vsetkych podobnych)... a aj zatial co je zadarmo tak moze posobit skodlivo pre financnika
a je tu este moznost ze by tu zacali vkladat videa masovo kde kto, a tam by sa mohli ukazat nejake nalakavky dobre obchody prvych 30 minut a potom odkaz ked chces vediet viac... klik pay.. :), to by musel administrator pozerat kazde video :)),
ale myslim si ze kludne to mohly zastavit az neskor, nie tak preventivne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator

Michale,

mám velko prosbu - nenašla by se tedy jiná - doporučená cesta jak komentovaná videa ukazující průběh obchodů zveřejňovat? Konkrétně od Tet40 mají obrovskou přidanou hodnotu a jsou obrovským přínosem pro nás ostatní. Jste jistě kreativní člověk a rozumíte tomu co děláte - doporučte akceptovatelný postup pro zveřejňování videí. Zvedne to informační hodnotu fóra výrazným způsobem.

Děkuji za všechny za vstřícný přístup, Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40: Dík za video, cenzuru jsem čekal a hned jsem si uložil link na ráno. Michal nezklamal. Myslím, že všichni, kdo se tu nějaký čas pohybují, chápe, jaký je účel těchto stránek a dokáže odhadnout, co už finančníkům nabourává (nebo co si myslí, že by nabouralo) jejich byznys plán. Sice sem moc nepíšu, nemám jaksi čím přispět, ale máš moji podporu, piš dál jestli máš sílu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 All:

Moznosti je milion. Od vlastnich webovych stranek s nejakym stepnym nazvem, aby se to dobre hledalo, pres pronajaty ftp, pouziti ruzny serveru pro sdileni souboru az po youtube. Staci si vybrat. Pokud Tet40 bude mit chut v tom pokracovat, cestu si jiste najde, a setrnym zpusobem ji tu sdeli. Napad ze by chtel nekdy v budoucnu tyto sluzby nejak vyuzit, mi pri vsi ucte prijde uz jako "mod paranoia". A i kdyby... jeden trader tu ma o svem komercnim produktu a svych strankach cele vlakno, tak o co tady jde ? (To ze je tam otaznik jeste neznamena, ze to chci po nekom vysvetlit)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... do sekce "české knihy" jsem umístil link na prodej knihy "Jak se stát intradenním finančníkem".. mám ji 2x (dárek). Prodával jsem samozřejmě tu novou, nečtenou... Taky jsem nepobral, proč byl můj příspěvek s linkem odstraněn. Kniha byla poctivě koupená (tak z toho prachy dostali) a zdejší účastníci diskuzí ji mohli mít ode mě za zajímavou cenu... Občas ta cenzura nemá logiku
(jinak tu knížku stále mám) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tet40 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Majkll
>
> jeste se jen letno vratim k Vasemu poslednimu
> prispevku, jsem rad ze jste ho napsal protoze jsem
> si udelal prehled ze to mate v hlave opravdu
> srovnane a Vasim cilem je hlubsi pochopeni trhu.
> Reaguji hlavne proto ze jsem si precetl prispevky
> od Roman06 a mel jsem z nich opravdu divny pocit,
> tolik negativity co popsal snad ve 3 prispevcich
> jsem jeste nezazil.
> Cele me to prislo tak ,jako kdyby byl na nejakem
> multilevelovem psycho seminari, kde mu nalil
> nejaky guru do hlavy balik myslenek s heslem "prez
> to vlak nejede".
> Jsem vysoce presvedcen ze lze obchodovat s vysokym
> RRR, stejne tak s trendem a stejne tak s 2
> obchody denne a byt profitovy , cele je to o
> pristupu a hlavne o hlave.
> Myslim ze neni problem v systemech ale v
> obchodnikovi jak to uchopi, dle me lze vydelavat
> jak s finwinem tak s WCCi tak i na zaklade pouheho
> prekrizeni 2 EMA, kdysi me jeden Trader rekl ze
> lze obchodovat i dle "zahnuteho kostete" , mam
> tuto frazi rad a myslim ze je v ni skryte velke
> moudro
>
> preji hodne uspechu a dekuji za jiny pohled...


jsem hepiii, ze se zde nachazeji lide i s timto myslenim :) (nemyslim Romana6)

to All: ohledne vyreseni dostupnosti k videum od Tet40 a jinych -> staci si pod stejnym nickem jako zde na financniku vytvorit ucet na jednom z pouzivanych video-serveru a zde pak davat pouze aviza o novych prispevcich.. kazdopadne je to tudyk uz moc hlidane :) , na jinych forech, zvlaste zahranicnich je u mnoha traderu zvykem davat kazdy den video z cele session, i financnici to zde doporucuji, natacet si videa a dale se z nich ucit. myslim si, ze je to jedna z nejrychlejsich cest, jak pochopit trhy, funkcnost jednotlivych systemu a celkove autorovo pocinani si. v mem pripade je to skoro nutnost, co nevidim, nechapu :) , knihy ctu dokola a stejne mi to hlava nebere.

R.

"Do something that you love and you'll never work a day in your life"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ta kniha mozno mohla vzbudzovat dojem ze ju nechces preto sa jej zbavujes? :)) (ja som tiez sa tak raz zbavoval ale nie tu)

to ze si tu robi trejder prezentaciu je ok, pokial neda cely video navod, kde kliknut kedy, to uz moze byt konflikt, nemusi to byt tetov pripad, ale co ked sa to naucil na kurzoch ako ovladat ninjatrader, a co kurzi kde live obchoduju aby ludia videli ako to vyzera na zivo, a to nerobili len tu na financnikovi... ako nesuhlasim stym ale chapem to
... slobodny internet v cz/sr bol vtedy ked sme tu mali 1,44kbs modemy, a nikoho nestvalo ze internet existuje a nie ze tam este daco je... to je dan ked sa stane nieco masove

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj tradeři pomáhají traderům , ale peníze až na prvním místě. Spoustu traderu tady nechalo a napsalo spoustu věcí ze svého know how zcela ZADARMO a pro všechny kdo jsou ochotni si to přečíst . Nebýt těchto traderů v diskuzich a jejich know how tak by měl celý web asi tak o xx% menší hodnotu. ( každý ať si doplní za x své číslo) I páni P+T se z těchto diskuzí mnohé naučili, ale business je business a počítá se jen to, jestli na tom umím něco vydělat nebo ne. Nežijeme někde na růžové planetě, kde si vzájemně dáváme své peníze každému kdo si řekne . Bohužel realita je taková. Já být vlastníkem takového webu , taky bych si chránil svůj zdroj příjmů.... závěrem: ač se mi to nelíbí , musím bohužel s tímto souhlasit :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eclipse, Tomassc, já to chápu, ale bohužel je toto opravdu neudržitelné. jednomu se to povolí a spustí se lavina. tak to bylo zde vždy a se vším. proto jsou ty pravidla potřeba. nad jiným prostorem než je zde není kontrola a proto to nelze. nejde o to, že by vadily videa s nahranou seancí apod., to absolutně ne, jde o to, že by vadily videa s čímkoli jiným (propagace, bazar, seznamka, pomlouvání atd.) a to prostě nejde ohlídat a regulovat.

luciffer66, jsem rád, že alespoň to chápe a nehledá v tom žádnou konspiraci.

Rob99, to co tu je mimo pravidla, jsou zpravidla věci ze začátků finančíka, dokud to bylo ještě vše ok. jakmile vám začnou lidi denně spamovat se svými kontakty a nabídkami atd, tak to prostě nejde jinak, pokud nechcete, aby se z fóra stal humus, kde bude pouze seznamka, bazar, odkazy, kontakty, nadávky, flamy a offtopicy. tak jako na mnohých jiných serverech.

lordberry, než začnete nadávat a pomlouvat, tak si přečtěte pravidla, je tam absolutně jasně napsáno - žádný bazar: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/pravidla-diskuze.html

pro všechny:
opravdu v tom není třeba hledat žádnou konspiraci, ani agresivní potlačování kohokoli, kdo vypadá, že tradingu rozumí. jde o to, co diskutující nevědí - že už tu byla řada lidí, kteří zde nabírali zkušenosti, zapáleně diskutovali a vše bylo ok..až do té doby než se něco zaseklo a ti lidi začali z ničeho nic na fórum sázet svou reklamu na své nové služby, své nové stránky atd. ať už skrytou formou nebo naprosto natvrdo (mohl bych jmenovat, ale opět by se to strhlo v přestřelku)..jakmile jim tam ta reklama neprocházela, tak jednoduše přestali diskutovat a pro ostatní byla na vině samozřejmě bezdůvodná cenzura a konspirace, ne to, že někdo začal záměrně soustavně a velmi agresivně porušovat základní pravidla....tj. opatření nejsou bezdůvodná, jen ty důvody běžný uživatel nevidí, takže chápu, že se to může na první pohled zdát jako obrovská cenzura..ve skutečnosti je to poměrně oprávněná kontrola..věřím, že rozumní diskutující pochopí..

veškerá další diskuse k tomuto bude mazána jako offtopic, protože by to nemělo bohužel konce. protože tady se vždy raději diskutuje o podobných věcech než o tradingu (stačí si všimnout reakcí lidí, kteří se normálně nezapojují a následně využijí každé sebemenší příležitosti k rýpnutí)

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...