Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Návrat k majkllovi, "abych nebyl zcela mimo téma":
Půl roku testování bez jakékoliv konkrétní aplikace v reálné praxi a tvrdíš "že to jde i jinak"? Píšeš, že sleduješ jak "obchodují amatéři". Já, když koukám na ten graf, tak se ta čárka pohybuje nahoru a dolů, ale že bych z toho dokázal spolehlivě usoudit, zda-li s ní teď pohnul amater a teď někd jiný to si nedovedu představit. Jak to děláš? Můžeš poodhalit trochu více své myšlenkové pochody, když už jsi se tedy veřejně pochlubil? Obchodovat podle "patternu, který si nemusíme uvědomovat" mi připadá něco jako obchodovat "jaksi po čuchu" a to se mi nechce věřit, že to může fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kdyz to tak tady ctu ani neni chut psat,ale hodme to za hlavu urbanr: kdyz vstupovals myslim 3. vstup dival jsem se ze LIM s SL do log.zony by asi vyšel, no promne to bylo pred LOD, ty svym vstupem planovals SL kde? jinak ja taky dnes zmatky, nebyl jsem ani dobre naladen na dnesni obchody a bylo to znat, blby pocit -150

15365

15366

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogy:

co je ten posledny vztup co si spravil okolo 17:40? teda podla coho?

A ta zelena sipicka, kde mas poznamku ze mas problem po obchode vyhodnocovat dalsi je cisto len TLB alebo je tam aj nieco na CCI?


fid:

ja som vztupoval trosku skor ako ty a vystupoval tiez skor vlastne na ten prvej cervenej co zavrale medzi EMA po ten doji. Vzdy cakas na SL? aj ked to 0/V zliha viac menej hned po zvtupe?
Mne stacilo ked to urobilo obrat od tej S/R potom doji (doji beriem ako ze sa trh nevie rozhodnut) a potom sa trh rozhodol ze chce ist dole tak som uz viac necakal...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

Michale,

Zde chci uvést jedno z možných řešení jak komentovaná videa ukazující průběh obchodů zveřejňovat. Videa nemusejí být přece umístěna nutně na externích uložištích a tím mimo vaši kontrolu. To, pokud správně chápu situaci je kamenem úrazu a tedy z vašeho pohledu neakceptovatelné. Videa by se mohla ukládat na interní např. 1T diskový prostor a po vypršení např. týdení lhůty se automaticky mazat. Tím by byla zcela pod vaší kontrolou a zároveň svým objemem neprodražila provoz serveru. Každý by měl týden času na to si video s komentovaným záznamem seance stáhnout na vlastní lokální disk. Jistě vás napadnou jako odborníka i lepší řešení.

Komentovaná videa považuji za nejefektivnější prostředek k předávání informací mezi tradery. To je také důvod proč tento přízpěvek píši. Nehledejte v tom, prosím, útok,

Hezký večer, Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes narocnejsi trh hlavne na zacatku. Bylo teba pockat na prilezitosti a take se to vyplatilo. Udelali jsme 2 obchody , oba s vystupem na PT200. Ve screenu zasilam opet vstup IMA po odrazu od market OPEN . Jedna se o velmi jednoduse rozpoznatelny pattern ktery kdyz se naucime obchodovat tak dava zajimave vysledky. My mame s timto paternem od zacatku unora 2 vstupy - oba pozitivni. Pro vecne zacinajici nebo uplne zacatecniky je to rozhodne mozna cesta pohnout se rychle z mista dal. at se dari focus

15369

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mikki182:
ahoj, vzdy na SL nečekám. Pokud se trh dostane do chopu tak to ukončím dříve. Jinak zatim nemam dost zkušeností abych se byl schopen rozhodnout jestli s SL hýbat nebo ne. Jelikož jsem trochu zmatkař tak momentálně se držím pravidla že se SL se nehýbe. Mimo dvou situací.
1) jsem v profitu 5 bodu, tak pousouvam na B/E +1tick
2) trh je v chopu a pohybuje se těsně kolem B/E nebo pod (při Long)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...