Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

co to je normalni chod trhu?

lidi , neblaznete, moc to kombinujete

od 21.12 do dnes mam 42 obchodu na NQ, Sap, nem dluhopisech.

74%Win, prumer 86$ zisk, 45$ ztrata. max slipp 2ticky - jednou na NQ, podruhe na Sap. jinak exekuce okamzite na bid, ask, nebo jeden tick coz povazuju za normalni.

nedivam se, jak to bylo loni - k cemu to asi tak je?

obchoduju vsechno jako v "normalni" termin, pokud to ma aspon 100 volume na 1min TF.

System bud mate nebo nemate, vzhledem k tomu, ze se stejme vsechno pocita z cen je vcelku jedno co obchodujete - pokud pouzivate indikatory. No a PA je jasna. (teda pokud nekdo nekde nekdy nenapsal na foru jinak, ze? :-) )

Tedy muj system musi fungovat na vsech komoditach, +- stejne. Jedine co je ruzne je hodnota SL.

Myslim, ze nema smysl si nechat namlouvat ruzne polopravdy a bezhlave je prijmat bez toho, aby jste si sami zkusili jak to doopravdy je. Ale tim myslim na realnych trzich,v realnem obchodu. Ne paper, ne sim.

V podstate na to staci odepsat par Stoplossu a vim jak na tom jsem - chci rict, jestli ma cenu obchodovat- treba v obdobi se snizenou volatilitou (btw 100.000 kontraktu/den se Vam zda malo?)

To co bylo vcera, loni , pred minutou je voda za mostem. Kazdy obchod je jedinecny a neda se uhodnout jak dopadne. Stejne tak to co se doctete na forech je k nicemu, pokud to nedokazete aplikovat na sebe, a tim myslim nejen si rict, ze to tak je, protoze je to napsany, ale opravdu realne to chvili obchodovat.

Takze abych se vratil k tomu co me inspirovalo napsat tento prispevek - obecnou pravdu o tom, ze se v obdobi cca 22.12 - 3.1. neda poradne (ziskove) obchodovat jsem neakceptoval, vyzkousel jsem co to udela a normalne, pokud mam cas, chut a signal tak obchody beru.
Jedu tak jiz paty rok.

Hezky zbytek svatku a zdravi v novem roce. Vsechno ostatni si musime vydrit, ne vycist

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To romanrak

presne, obchoduju co vidim

OS mam jednoduchy - divergence na CCI + patterny PA.V podstate mam jeden trendovy a jeden protitrendovy vstup a jeden dva vystupy.

Driv jsem jel cistou PA, ale div mi rika s predstihem ze se neco bude dit a tak nemusim mit oci prilepeny na posledni svicku.

Jedu to mechanicky, kaslu na momentum, na SR urovne, na volume, na mista kde "nastupuji" velci hraci, na mista kde "vypadavaji" amateri.

Funguje mi to na trzich obecne, i kdyz ted posledni dobou jedu nejvic NQ a GBM. Obcas preskocim na Sap, Ym, GBP - kdyz neni signal.

Zkousel jsem driv spoustu pristupu, ale tohle mi dava stejny vysledky i zpetne, a to beru jako nejdulezitejsi kriterium dobryho funkcniho systemu - stejny vysledky opakovane na totoznym trhu.

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar berry,
muzes popsat trochu vic ty obchody 28.12. ja to spis pozoruji je to prece jen muj 2 prosinec obchodovani, tak zkusenosti male :-) (kdyz pozoruji ze jiz vas tady jede particka 5 let)
dle mne 15,41 = down trend a FLIP se asi dalo podchytnout
a pak mne zmatla situace 16,15 kdyz trh jiz prekrocil rozpeti PMK 6,6 vytvoril 3U a Rh do protisměru no nebyla sila byku a tralal sankovacka z kopce jinak 15,30- 18,00 rozpeti 14,2.

At se dari, jinak pekna uspesnost (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, za sebe z pohledu profiloveho obchodnika bych rekl toto : trhy byly uplne o nicem, co se tyce pohybu a poradku na trhu, jel jsem 2 dny a po nich jsem na trh nevlezl a cekam na utery.... takze co z toho vyplyva?? Ze pravdu nema vubec nikdo a nesnazte se ji najit tady.. pravdu ma vase ekvita....

... a taky toto co napsal avocado - Vsechno ostatni si musime vydrit, ne vycist....

Pekny novy rok :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...