Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPCE


tomnes

Doporučené příspěvky

roxo :
zatímco v demu je vždy plnění za MID price okamžité, v reálu to tak bohužel nefunguje. Kde dostanu plnění záleží, zda se jedná o jednotlivou opci nebo spread a na likviditě. A samozřejmě trpělivosti obchodníka. Osobní zkušenost a průzkum bojem je nesdělitelná. Lépe v backtestu počítat s Bid/Ask v reálu to horší nebude. Cokoliv dostanu navíc je příjemný bonus.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to roxo

Vždy možeš dostat len plnenie,na ktore je aktualna ponuka,teda BID.Takže MID ti vyplní len ak sa nan dostane BID,čo býva v drvivej večšine prípadov vtedy,ak ide podklad proti tebe
Plnenia TOS live su oproti demu podstatne horšie,kedže v deme broker nemusí hladat protistranu

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mildrab :
ano po bitvě je každý generálem, takže líp jsem to udělat nemohl.
Riskantní je všechno, co dělám - a proto jsem vstoupil předevčírem do stejné řeky ještě jednou.
Důvody :
mám nahráno +1,8 / k z minulého obchodu, teď jsem inkasoval +1,6 / k - tak snad úplně všechno neprovařím - rád si zahraju za cizí peníze a pak dobře, že to vyklesá teď, než na závěr příštího týdne. Samozřejmě bude průšvih, když trh prorazí support SPY 126 a vydá se na jih.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o své "udělátko" na sledování diagonálních a kalendářních pozic. Čímž nepopírám, že vertikální by zde také nešly zapisovat.

Kdo má rád multitasking a velký stav rozpracovanosti , pro toho je určen třeba tento jednoduchý deník s grafickou vizualizací pozic a rolování.

Třeba to někoho inspiruje k další modernizaci a dalšímu třídění, zabudování poplatků, equities apod.

Uvedená data jsou smyšlená.

P.S. Bohužel mi server odmítá přijmout xls soubor, pokusím se ho někam umístit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže bohužel po marném boji přiložit obyčejný obchodní deník vytvořený v MS Excelu, neboť to není grafická příloha, jsem zkusil vložit URL adresu ke stažení. To jsem bohužel shledal v rozporu s pravidly diskuze. Věnoval jsem na oltář tradice Traders help Traders cca 40 minut a jediné co se mi snad podaří protlačit je kus grafiky pro inspiraci.

4992

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak som sa odhodlal k otvoreniu live uctu u TOS, mam otazku ohladom formularov, ktore im treba poslat. Staci len W-8BEN a SignatureCard, alebo treba este nejaky doklad/fakturu, na potvrdenie adresy? Je nutne im zaslat doklady aj postou, alebo staci len nascanovane mailom?
Dakujem za odpovede
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...