Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Mvo,
je to tak jak píšete. Outcry je klasický pitový trh, electronic je elektronická verze, která bohužel nemá skoro žádnou likviditu a tak se nedá prakticky obchodovat. O mini trzích se dočtete podrobně zde:
www.financnik.cz/art/fin_obchod/mini-kontrakty-komodity.html
Kukuřici lze obchodovat v podstatě pouze na pitovém trhu.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

Prosím, nemátě někdo zkušenost s data update v TNT, konkrétně se mi jedná o informaci o V/OI. Lze v tomto
programu, v základní placené verzi, získat informace o V/OI ještě před započetím obchodování následující den.
Informace o objemu je pro mě velmi důležitá. V podstatě na ni stavím svůj jednoduchý obchodní systém. Při Back Testingu jsem na tento problém nepřišel, až při stahování reálných dat....ejhle problém.

Děkuju předem

Zdravím

Auerk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

potřeboval bych poradit s takovou prkotinou. Nějakým záhadným způsobem jsem si rozhodil jednotlivé lišty s nástroji ke kreslení do grafu, zadávání příkazů atd. Když je přetáhnu myší a upravím na ploše programu a pak ho zavřu a znovu otevřu jsou tyto lišty zase tak jak byly původně rozohené resp. seřazené pod sebou .Dá se to někde v nastavit a uložit?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, poradí mi někdo? Již na druhém počítači, který jsem si kupovala vyloženě kvůli komoditám a mám tam XP home, na starém Milénia, se mi stalo, že TnT nefunguje řádne. U starého počítače jsem to přičítala operačnímu systému, tak jsem si pořídila počítač nový. Tam mi pár dní platforma chodila dobře, ale najednou jsem tam, kde jsem byla. U grafů se nedobře (nečitelně) vykreslují dny, nerozeznám datum, to by ještě tak nevadilo, ale když zadávám obchodní příkaz, schází mi tam ta spodní část, kde je Help, OK, a Cancel - čili to nejdůležitější k potvrzení příkazu a jeho odeslání. Nechápu, co se mohlo stát. Na starém počítači mi toto nefungovalo od začátku, na novém od včerejška.
Včera jsem zkusila zadat obchodní příkaz tak, že jsem po vyplnění odklepla enter, ale dnes vidím, že se nic nestalo, takže platforma je mi opět k ničemu-mám ji staženou 3 týdny a vlastně jsem ji vůbec nemohla použít.
Poradíte někdo? Děkuji. (td) :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den Tatiano,
jestli dobře chápu popis Vašeho problému, tak se Vám jednotlivá okna nevejdou "celá na obrazovku"? Není to způsobeno nějakým divným rozlišením?
Zkuste kdyžtak vložit do fóra screenshot obrazovky, aby bylo lépe vidět, kde je problém.
Věřím, že to musíme vyřešit :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Petře,
divné je to, že se to stalo z ničeho nic včera. Do včerejška (bohužel jen asi 3 dni, co jsem měla nainstalované TnT na novém PC) mi vše chodilo bez problémů, takže jsem z toho jelen. A nejde mi ani tisknout. A to, co po mě chcete -screenshot obrazovky-nevím, co to je, jsem ubohý pouhý uživatel PC, navíc nepříliš znalý anglického jazyka.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Hostalkova
Zkuste dát obnovení systému a když to nepomůže tak zkuste naformátovat dist a znovu nainstalovat Windows je to docela drastycký ale většinou to pomůže a je to nejrychlejší pokud by to dělalo i potom tak bych zkusil stáhnout TNT znova nebo reklamovat počítač( tu reklamaci jenom kdyby to dělalo v jinejch programech). Doufam že vám to alespoň trošku pomůže.

Jinak chtěl bych poprosit o menší radu. Nějaký čes už zkouším obchody na papíře chtěl bych zkusit TNT ale ještě nějaký ten rok mi potrvá než seženu kapitál do začátku a na to TNT zrovna nemám. Mam ho vyzkoušet už teťkon, nebo raději počkat až to bude trochu aktuálnější a až na něj budu mít.(Když ho vyzkoušim teťkon ale koupim si ho třeba až za rok tak to stejně zapomenu a moc mi to nepomůže.)

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...