Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Tatiano,
rozhodně disk zatím neformátujte, na to je vždy času :)
Pojďme nejdřív zkusit zjistit, co vám to vlastně dělá.

Screenshot = otisk obrazovky. Obrázek, který nám ostatním ukáže, jak vypadá Vaše obrazovka tak, abychom Vám mohli poradit.

Zkuste to takto:
1) Nasimulujte problémovou situaci o které píšete (tj. spusťte TnT atd.).
2) Stiskněte klávesu Print Screen (na klávesnici jako Prt Scrn)
3) Otevřete si program Malování (Start > Programy > Příslušenství > Malování)
4) v programu malování zadejte v menu Úpravy > Vložit. V programu by se vám měla objevit "fotka" Vaší pracovní plochy s TnT
5) V malování dejte Soubor > "Uložit jako" a zvolte JPG. Soubor uložte na disk a poté jej sem vložte k příspěvku do fora pomocí tlačítka Přilož obrázek.

Tak i my ostatní uvidíme, co konkrétně máte za problém (tj. jak daná situace vypadá) a snad budeme schopni poradit.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Nouro:
Díky za radu, ale pro mě je nepoužitelná, to bych si mohla jít rovnou koupit další počítač. A nikde jinde mi žádné problémy v ničem nedělá. je zajímavé, že tatáž závada se právě mě vyskytuje na dvou počítačích s odlišným operačním systémem.
Jinak na druhou část si dovolím dát radu i já, klidně si TnT pořiďte už teď, protože jak jsem četla na více místech, i po vypršení 30 dnů zdarma budou fungovat historická data. A je jich tam požehnaně, takže na trénink to bude skvělé. Nebude chodit aktualizace dat, ale jinak by měl program zůstat funkční. Je to pořád lepší, než si data tisknout z netu a pak si graf zakrývat papírem. To je můj názor.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiana

Díky za radu, ale co jsem já pochopil tak se po vypršení 30 dnů vypne i hromada dalších funkcí a poté je to dosti špatně použitelné.(opravte mě někdo jestli se mýlím)

Jestli vám to blne na vícero počítačích tak si skuste program stáhnout znovu nebo sem zkuste poslat ten obrázek podle Petrova návodu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiano,
program malování je v každé verzi Windows. Takže ještě jednou: zmačknete START, pak PROGRAMY, pak PŘÍSLUŠENSTVÍ, pak MALOVÁNÍ. Je možné, že se vám pokaždé nerozbalí úplná nabídka a dole ve sloupečku budou dvě šipečky - když na ně kliknete, rozbalí se vám zbytek.... :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za rady, objevila jsem Malování - nějak jsem to celá léta nepostrádala, tak ani nevím, že to je v příslušenství, připadám si jako husa :(

Tak snad se podařilo, uvidím. Obrázek mám jako jpg uložený, natáhl se mi, ale neumím se vrátit-schází mi k návratu nějaké tlačítko a když dám zpět, tak se objeví hláška, že při vlkádání obrázku došlo k nějakému problému....

Pro pána krále, jak se tady po vložení obrázku dá vrátit a psát dál a pak to odeslat, skutečně si přijdu jako pako křížený s husou!!!
Tatiana (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiano,
vkládání obrázku zde není příliš intuitivní, ale dá se na to zvyknout. Obrázek je třeba přiložit až na konec (není možné se vrátit zpět).
Váš obrázek se nějak špatně přenesl na server - pokud ho u sebe nemáte takto černý, tak mi jej zkuste poslat na e-mail petr@financnik.cz a já ho do diskuze vložím.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, ty menu si můžete poskládat tím, že je chytnete za levý okraj a přetáhnete na příslušné místo. Potom by při dalším otevřením měly být ikony tak, jak si je uložíte naposledy. Ještě se podívejte na volbu View > Tool Button Lock tu byste měl mít odškrnutou, jinak budete mít uzamčené "stávající nastavení".
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...