Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Tomáši,
projděte si diskusi nad vaším příspěvkem-tento nebo podobný problém se už řešil (a nevyřešil). Já mám podobně rozhozené TnT, a někdo tady psal, že to tak občas bývá v demo verzi. Jedině-jak mi psal Petr- obrátit se na Gecko a poslat to tam jako screeshot - vládnete-li angličtinou. Ostrá verze je prý v pořádku. (Jak jsem koupila, prodávám.)
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
přesně jak píše Břonda. Přetahování lišt znám, zkoušel jsem zaškrtnout i odškrtnou tool button lock, ale po každém otevření se mi to takto znovu rozhodí. Používám placenou verzi. Mám jednu doma tam je to O.K. a jednu v práci, kdy to taky bylo do určité době v poho, ale mám takový divný tušení, že co vyšel někdy tuším v lednu ten upgrade tak to mám od té doby takto rozhozené. Zvláštní, ale je, že tímto způsobem jsem upgradoval i u sebe doma a tam to mám stále v pohodě. No, co se dá dělat je to jenom technika:-)) Budu to muset zkonzultovat přímo s GECKO, kde může být zakopanej pes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ydravím vás všechny,
poradíte mi jak bych mohl co nejrychleji koupit Accounting Simulátor Plug-in na TNT ? Kámoš mi koupil a přivezl základní placenou verzi z anglie ale bez toho plug-in mi to moc nepomůže. Nevím jak se to objednává přímo u Gecka, na dobírku? A Jak dlouho to trvá? Případně neposkytl by mi ten plug-in někdo z vás kdo ho má? Samozřejmě zaplatím. Chci to jen rychle. můžete psát i na mailik s.cs@post.cz díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak díky.
Nevíte někdo jak znovu vyvolám příkaz po tom co sem ho nechal zmizet použitím hide? V Accounting Simulatoru zadám příkaz který se mi graficky objeví v grafu, když na něj kliknu pravým tl. myši, otevře se menu a když kliknu na hide tak ten příkaz zmizí.Jenže tam pořád je jenom není vidět a tudíž s ním nemůžu pracovat a nemůžu ho zrušit. Nevíte jak bych ho zase zviditelnil?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petr-administrátor Tak jsem si zakoupila TnT ostrou verzi a jsem z toho hotová, za skoro 16000 mám zmetek, který vypadá úplně stejně, jak jsem vám posílala mailem screenshot, zejména nefunguje sell-buy jak má, schází tam to nejdůležitější-tlačítka na odeslání. Pokusím se to připojit, jestli to bude vidět. Co s tím? Mé znalosti angličtiny nestačí k tomu, abych si s Geckem korespondovala a dobrala se nějakého kloudného konce. Co mi poradíte? (td)

951

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Hošťálková!
Pokud vím, TNT není obchodní plaformou, ale pouze analytickým nástrojem pro poziční obchodování. Tedy nemůže tam být tlačítko sell, buy a odeslat, které by sloužilo k zadání ostrých obchodů. Je tam pouze account plug-in pro simulaci obchodů. Pokud si otevřete záložku "My account" a "Order" pak se otevře tabulka, kde se simulované obchody zadávají. To by ovšem nesměla být obrazovka černá, jak jste ukázala na screenshotu. Asi tam bude ještě jiná zrada.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Může mi prosím někdo říct, kde dělám chybu, že nepřipojím obrázek? Napíšu text, zmáčknu přiložit obrázek, pak procházet, vyberu ho, zmáčknu pod vybraným obrázkem přiložit obrázek a dám odeslat příspěvek. A pokaždé se mi objeví, že při odeslání příspěvku došlo k chybě, a obrázek je černý. Díky za radu.
Tatiana :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tatiano!
Podle mne ve vašem postupu po vybrání obrázku a stisknutí "Přiložit obrázek" dojde již k samostatnému odeslání a objeví se nápis, že obrázek byl přiložen s možností návratu do příspěvků. Žádné další tlačítko "Odeslat příspěvek" se již nemačká -to pouze pokud nepřikládáte obrázky. Alespoň tak to dělám já.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...