Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Je cena z jednoho kontaktního měsíce navazující na další např.:SB2005H na SB2005K? Ptám se na základě informace o přerolování do dalšího kontaktního měsíce. Myslel jsem, že pokud držím otevřenou pozici v trendu u něhož předpokládám pohyb mojim směrem tak přerolovávám. Ale v TNT jsem při testování strategie narazil na to, že při otevření dalšího kont. měsíce nenavazoval na předešlý.. Něco jsem přehlédl??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to viki:
Zdyž se podíváte na aktuální ceny jakékoliv komodity ve dvou konkrétních měsících, uvidíte že vývoj je obdobný, cena blízká, ale nikoliv shodná. Tudíž při přerolování uzavíráte jeden kontrakt. měsíc za cenu X a do dalšího kontrakt. měsíce vstupujete zase za cenu Y (např. páteční close - SB06H byla 13.51 vs. SB06K byla 13.53; C05Z byla 189.75 vs. C06H byla 203.75). Pro Vaše testování ještě připomínám, že za přerolování zaplatíte normální komise (1x ukončení a 1x otevření pozice při jednom kontraktu). Jinak problematika přerolování zde ve fóru byla již někde řešena. Zkuste Vyhledávání.
Zdraví db

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pojmu přerolování rozumím dobře jenom sem si pořádně neprohlédl oba dva grafy, takže jsem měl pocit, že nejsou stejné. Konkrétně mě překvapilo obrovské rozpěti high a low SB05H právě 28-ho, které v dalším kontr. měsíci není..Nejdřív jsem to přičítal TNT (hloupost) Už chápu děkuji..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
neviem ci moja otazka patri sem, ale chcem sa spytat na tu 30 dnovu verziu TNT. stiahol som si ju, ale nechcem nainstalovat. chcem si tam skusat obchodovanie na historickych datach. moja otazka znie ci pri spusteni tejto 30 dnovej verzie TNT musim mat pristup na internet. v robote si to instalovat nechcem, lebo na to nemam cas a doma niesom pripojeny na internet. dalej by ma zaujimalo o co vsetko pridem po 30tich dnoch. prestane mi ist TNT uplne ? alebo sa mi len nebudu aktiualizovat EOD data a tie historicke mi ostanu, alebo sa mi nebudu ukazovat ani tie pre testovanie.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Palopuk,

30-ti denní demo verzi je nutné registrovat. Toto se děje přes internet. Pokud k registraci nedojde, zůstane TNT bez všech plug-inů. Z toho i plyne následující - po uplynutí 30ti dnů přestává fungovat aktualizace dat (přes internet) a dále zmizí i všechny plug-iny (accounting, option,....) a zůstává jen holý program s grafy.

Snad je to jasnější.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
stává se mi v TNT, že na weekly chart určím na jakémkoliv náhodně vybraném baru/svíci hight/low, ale to se mi již neshoduje s hodnotou na hight/low baru/svíci na daily chart.??? Samozřejmě beru v potaz nejvyšší/nejnižší hodnotu na daily chart z pěti obchodních dnů, aby to odpovídalo hight/low na baru/svíci weekly chart.

Předem díky

Tomáš
"Vlastní cestou...."

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...