Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

glader: s tim by se teoreticky dalo poradit prez pozition sizing, ne? Nemam predstavu, jak ten DD zhruba muze vypadat, ale pokud to je bezne, melo by se s tim dat pocitat.
jvcbroker: ten EA mi ted pri zbeznem testu neotevrel ani jeden obchod. Je to jen muj problem, nebo je nejaka drobnost v tom EA? Tobe tenhle konkretni kod chodi v pohode?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 10points

předpokládám, že na netu nebude jenom tak ležet "svatý grál". Taky JVC psal o syrovém diamantu a z jeho příspěvků pozoruji, že pořád ho vylepšuje.

dzink:
ten EA je hodně syrový. Taky mi ze začátku stávkoval. Myslím, že pomohlo nastavit proměnnou InitialStop. Taky je tam test na dobu obchodování nastaven na rok 2005 (buď přepsat nebo úplně vyhodit z programu). Zajímavá je i proměnná "mm" (money management) Je-li nenulová, tak zajímavě navyšuje loty.

Hezké obchody Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink,

prave z toho duvodu ze navysuje loty je zradny a nebezpecny. Ano, pri swings trhu jdou vydelat ptave na PosSizingu velmi slusne, az pohadkove penize...ja delal cca 3 procenta denne. Ale pak prijde big very big move treba na cable a jdes do kopru...samozrejme ne ty, ale kazdy trader :]

Krom toho myslim, ze hned pri pripojeni na graf, otevira tento EA obchod.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink>

Co vice, nejen ze otevira do protipohybu, proti tobe, ale dvojnasobuje kazdy dalsi trade. Neni to tak silena myslenka jak se zda. Hodne "vln" nejde do nebe nebo do pekel. Vydz existuje alespon jista korekce...staci i na tickovem grafu....a tato korekce ti udela profit. Automaticky se pak zavrou vsechny zbyvajici pozice. A jede se nanovo. Moje testovani a (bohuzel) i jisty live vystrelek na tomto EA prokazali toto: swing a rozharany trh ano, ale jak je tam silny multi - fundamental nebo cokoliv, jde se do kopru.

Ano, da se redit, hedgovat, jak je komu libo, ale kdyz ma nejdo ucet 1mio USD, proc by sel do tohoto EA, ktery se spravnym MM udela jen par tisic??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abych se priznal mam mirnou upravu tohoto EA nejakou dobu poustenou na demu a taky jsem ho trosku testoval, ale opravdu jen zridkakde se mi na datech od roku 2001 podarilo ve StrategyTesteru vynulovat ucet, ale jak to tak byva velkym probleme je tady MM, ktery nejde prilis dobre optimalizovat respektive nejde si s nim az tak moc hrat.... je nutne se smirit s tim, ze ucet musi byt hooodne velky oproti obchodovane jednotce a nejake navysovani lotu je asi pravdepodobne jenom po prekroceni urcite urovne kapitalu, takze pri trosku rozumnem nastaveni a vyberu vhodneho paru se me zda, ze ma smysl tohle poustet i live a mozna bych to i zkusil :-)... ale vzhledem k tomu jake jsem ochotny na tenhle test sverit penize, tak bych musel najit nejakeho brokera s MT4 a hlavne, ktery dava moznost obchodovat objemy az k tzv. nanolotum :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf:
Abych rekl pravdu, v logu jsem nic podezreleho nenasel. Bylo tam napsano: Deleted due expiration, tak me nanapadlo ze t o muze byt velikosti marginu. Diky moc za objasneni problemu. Asi mam na svem systemu prilis maly DD LOL :)
Obchodujes stale svuj system vychazejici inspirovany Hansem?


to all:
Tak jsem dneska googloval a procital vse mozne o 10points 3 systemu...
Narazil jsem na fxfisherman.com na jedno vlakno, kde se sice nehovori primo o 10points 3, ale rozepsal se tam zajimave AQUILEZ (Trade Like a Dealer - post cislo 5)... pokud jsem spravne pochopil, pak prave na takoveto myslence je 10points 3 zalozen.

www.fxfisherman.com/forums/forex-metatrader/trading-systems/564-super-ea-4.html

Do tohoto systemu bych urcite live nesel. Asi je to tim, ze verim jen systemum, ktere jsem sam vytvoril a jejichz zakladni myslenka se mi libi.


Hezky den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...