Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

k woodiemu:
- live jsem ho nikdy neobchodoval
- zkousim ho obcas obchodovat na demu, zrovna kdyz má strategie nepřináší žádný signály, tak pokukuju i po woodiem. Obchoduju jenom ZLR, se zpřísněnými podmínkami ke vstupu, potom obchoduju Famir i Ghost. žádný jiný patterny neobchoduju.
Obchoduju pouze 5min timeframe, zadnej jinej, takze woodie nepřináší moc pipsů - jsou to víceméně velmi krátké obchody, které jakmile hned nejdou mým směrem, tak je zavírám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím jelikož jsem mimořádně nešikovnej, a taky trochu línej, napadlo mě jestli by někdo z toho mohl udělat jednoduchý EA aby se to dalo dlouhodobě otestovat, možnosti pro optimalizaci stačilo by jen SL, PT, a čas spuštení pro dopolední seanci, případně i odpolední. tedy jestli to vůbec jde. já sem na tyhle ty věci fakt poleno. pokud se do toho někdo pustí máte mé díky. :)

5492

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> chcel by som poprosit o radu
>
> vidim na youtube kopes videi a vsetci kreslia do
> grafou, a potom to jednym tlacitkom vymazu, zdalo
> sa mi ze to robia v MTcku ale mozem sa mylit,
> neviete ako sa to robi, kde tie ceruzky najdem v
> MTcku. dik


to bude asi tak, ze kdyz to kresli, tak jim ty objekty zustavaji oznacene. pak staci jek tuknout do klavesy delete. a vse co je oznacene se smaze. nebo se to da taky udelat pres seznam objektu kde oznacis co chces a pak smazes najednou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...