Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Karci Napsal: ------------------------------------------------------- > Tu je upravený trailing stop, ktorý posúva len ten > pár v ktorého grafe sa nachádza. Je možné > samozrejme nastaviť rôznu hodnotu pre jednotlivé > páry. > Ať se dívám jak se dívám, pořád mi to přijde jako ten samej Trailing Stop co jsem sem nedávno hodil, a ten upravuje všechny otevřené obchody v terminálu ... Pokusil jsem se to tedy vyřešit tak, že jsem přidal jednu proměnnou, a to OrderNumber, kam jednoduše napíšete číslo pokynu, ke kterému chcete StopLoss přiřadit a ten už by se měl věnovat pouze tomuto pokynu. Jenom nezapomínat že pro každý nový pokyn musíte spustit TrailingStop zvlášť na novém grafu, ale to asi každý chápe :) Prohnal jsem ho jenom rychlým testem, takže je třeba ho ještě pořádně prozkoušet a případné mouchy můžu ještě doladit ;)

5462

5463

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volfe mohl bys mi prosím na mashh"at"seznam poslat ta alpari data EY? Zapoměl jsem si to vzít do práce a databáze alpari mi nefunguje jak by měla. Zkoušíl to CCI, ale nějak mi to nechce udělat ani jeden obchod, někde je něco špatně :) Nepotrebuju mít nějak pojmenovany indikátor CCI ? staci CCI? mám tam ex i mq. díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karci Napsal:
-------------------------------------------------------
> Millis,
> ja som do Tvojho TS v kode pridal len riadok 16 ,
> ktorý rozlíši daný pár na ktorom je TS spustený.
> Ostatné si nevšíma (teda ostatné páry). Tak som
> pochopil prosbu.
> Karol

Aha už to vidim .. vidiš to mě nenapadlo :) Tak jo díky ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...