Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

no s tim by si mel poradit jiz excel, kde das ulozit jako a vyberes csv. Bohuzel tohle pujde asi jenom rucne, nikdy sem to nezkousel a skript, kterej by to dokázal vytáhnout z html asi neexistuje. Proste skopcis sloupce do excelu, nemelo by to bejt tak tezky. Jeste prikladat vzor csv souboru, jak by to melo vypadat (prejmenovat na ucet.csv a vlozit do files, jak sem psal nahore.) Dal sem nasel skript do MT4, kterej do grafu zakresli obchody ulozeny v historii obchodů, který máš uložený v MT

5475

5476

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hankeys Napsal: ------------------------------------------------------- > to bachmann: > > myslím že mám něco co by tě mohlo zajímat. Je to > skript, kterej uložíš do adresáře "scripts" a > načítá soubor "ucet.csv", kterej je uloženej v > "files". > Hodé to do grafu všechny provedený obchody. > Vyzkoušej hankeysi mě to nechodí csv ze Statementu vypadá takto, je to dobře ? a je to v Experts/Files

5478

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bachmann tak sem se na to díval, to EURUSD tam není zobrazený, protože je poškozenej sloupec F - cena. Asi jak se to csv otevře v excelu, tak ten nějak přeformátuje ten sloupec. když si to otevřeš tak uvidíš, že ta cena není správná - jednička není jednička, je tam jakási římská jednička a je to pouze na dvě desetinná místa, EURUSD je na čtyři. Potom sem se díval na ten tvůj csv fajl, ale pokud bude takto tak fungovat nebude. 1) na prvním řádku musí být hlavička, aby skript poznal řazení sloupců 2) je tam víc sloupců, který se musí vymazat - ty s nulou (komise, daně), TP a SL - tyto čtyři sloupce vymazat 3) formát datumu musí být obráceně - tzn. rrrr.mm.dd - tzn. ve formátu 2008.05.11 4) musí být dodrženy i velká a malá písmena - např. nemůže být gbpjpy, ale GBPJPY jak to musí vypadat přikládám v souboru, kde jsem předělal jeden z tvých obdhodů a takto to u mě jede. Jsou to víceméně jednoduché úpravy, které by šli provést i ručně docela rychle. Ještě se dívám, že ten skript pouštíš jako strategii?? (usmívající se panáček v pravém horním roku) nevím jestli to taky nevadí. Uložit do skritpů a pouštět jako skript. Snad to pomůže :)

5483

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karci
rozumím, použil jsem soubor z počátečního příspěvku na této stránce a autor to tam takto má
pokud chci změnit formát buňky, udělá to nesmysl (zkus si to)

už se mi podařilo rozchodit ten script, ted pracuju na převedení Statementu do csv
Statement totiž odsahuje jiné sloupce a hlavně čísla neuloží jako čísla, ale jako text a ztratí se 2 desetinná místa, to mi pořád nejde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mr.N@tch uložil sem ti do zipu všechny indikátory, které používám při obchodování podle Woodieho. Máš tam i template, abys to nemusel dlouze nastavovat. to Bachmann sem to zkoušel přes ctrl C a V a nedělá mně to. Je pravda, že mám v excelu nastavenej oddělovač jako tečku, tak jak psal sztula. Je možný že je to tím.

5490

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Bachmann,
môžeš to skúsiť následovne : *.html súbor načítaš do excelu, zobrazia sa ti tam pri niektorých pároch "dátumy (napr. I.92...)". Tieto polia si označíš a spoločne im zmeníš "formát". Postup : v exceli položka Format-> Buňky -> Číslo-> vlastní a v "Typ:" zadáš m.yyyy a všetky dátumy sa zmenia do "spávneho " tvaru. Potom už len súbor uložíš ako *.csv súbor . A je to.
Karči

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...