Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Keď som to už načal. Napadlo ma také riešenie, že naimportovať v history center do daného menového páru data csv, ktoré som upravil v xls tak, že tá nedeľa tam nie je. Ale má to háčik. V history center dám import, vyberiem cieľový csv súbor a nič sa nedeje. Vôbec sa MT netvári, že by chcel spolupracovať. Neviete, kde robím chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Millis:
Chci se zeptat, zda ti jde Trailing stop.ex4 u XTB, protoze ja ho pořád ne a ne zprovoznit. Strategie mám povoleny. Klasický Trailing stop na demu samozdřejmě funguje, ale chtěl jsem vyzkoušet i tenhle. Jak určím, na kterém obchodu chci tenhle TS použít, nebo se automaticky použije na všechny otevřené obchody?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Stanley: tak som to vyšpekuloval. (zase celý deň)
otvoríš Tools/history center, nájdeš menový pár a požadovaný timeframe. No a tam je možnosť jednak edit a jednak delete. Takže ja si najprv upravím piatkovú 20:00 h4 sviečku (open=open z piatok, high/low=max/min z piatok 20:00 a nedeľa 20:00 sviečok, close=close z nedele) zavriem to a potom deletnem nedeľný riadok. Skúšal som aj vypnúť/zapnúť MT a ostalo to tam. Heureka.

Odvolávam co jsem odvolal a slibuju co jsem slíbil. Takže to nefunguje. Sakra. Načíta sa to znovu v pôvodnom znení. Možno v offline režime to pôjde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus shapele. předchozí strany(191-4) mi radili jak ho nainstalovat a ještě jsem ho nevyzkoušel, ale projdi si to celí a potom budeš mít ve strategiích trailing stop s modrým kloboukem. otevřeš si pár který potřebuješ, 2x klikneš na trailing stop, nastavíš parametry, ok a je tam.... ale jak říkám, teď jsem ho dodělal do mt a neodskoušel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:
nazdar, vidím že máme stejný problém. Importovat indikátory umím i bez návodu, já jen, že ve strategiich ten trailing stop s modrym kloboukem mam, strategii zaplou mam taky a kdyz zadam treba hodnotu 10, tak se nic nestane, nic se neobjevi. Jestli se ti to podaří zprovoznit tak dej vědět. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shapel Napsal:
-------------------------------------------------------
> Millis:
> Chci se zeptat, zda ti jde Trailing stop.ex4 u
> XTB, protoze ja ho pořád ne a ne zprovoznit.
> Strategie mám povoleny. Klasický Trailing stop na
> demu samozdřejmě funguje, ale chtěl jsem vyzkoušet
> i tenhle. Jak určím, na kterém obchodu chci tenhle
> TS použít, nebo se automaticky použije na všechny
> otevřené obchody?
>

Bohužel, tenhle Trailing stop upravuje automaticky všechny otevřené obchody, což může být problém pokud obchodujete najednou více párů a u každého máte velikost Trailing stopu jiný, nebo u některého Trailing stop nepoužíváte, zkusím se na to ještě podívat a vymyslet co by se s tím dalo dělat, bohužel pořád jsem v programování nováček tak nevím jak se zadaří ...

Jinak jak už psal mistr, když máte TS zapnutý, vůbec nic se neobjevuje, stačí když se usmívá panáček a TS jede ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...