Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Norbert888 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To mr.N@tch
>
> dakujem za radu , je to velmi zaujímavá stránka
> avšak len sa spýtam či mi nevieš povedat ako to
> stiahnut, lebo pokial kliknem na download tak sa
> mi ten indikator zobrazí len ako textový dokument
> ktorý sa nedá použiť. Teda nezačne ho stahovat len
> ho priamo zpbrazí.Diki.
>
>
> Norbert888


Texťáku změníš koncovku z txt na mq4 a máš z toho indikátor. Registraci je potřeba potvrdit v mailu co pošlou, pak už to funguje. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mr.N@tch Napsal:
-------------------------------------------------------
> vladko11 Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Na to uz odpovedal hankeys na predoslej
> strane
>
>
> Kdyby sis to pořádně prohlédl, tak by jsi možná
> zjistil že na tuhle hodnotu zrovna ne. Proto jsem
> se ptal znova.


no to první vysvětlení jsem také moc nechápal [i]"daily av - daily average - průměr denního rozpětí mezi high a low"[/i]. Až po mém dotazu to vysvětlil úplně polopaticky a je vše jasné. :)

[i]je to average daily range - tzn. průměrné denní rozpětí mezi high a low denních cen v pipsech
dneská mám na cable - daily low 1.9402 a daily high 1.9501, tzn. High To Low je 99 pipsů a když je daily av. rovno 125 tak mně to říká, že dnešní den byl podprůměrně volatilní, že se dokáže v jinejch dnech pohybovat více
úplně nejpřesněj je to průměr rozpětí mezi high a low předchozího dne, před pěti dnama, před deseti dnama a před dvaceti dnama - vezme to tyto čtyři údaje, sečte a podělí čtyřma
[/i]

Líp to vysvětlit nešlo ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to Norbert888[/b]

Polož myš na to [i]time_to_next_bar.zip[/i], klik pravým tlačítkem myši a "Uložit cíl jako..." v okně co se oběví
změň "Uložit jako typ:" na "Všechny soubory".
Najdi patřičnou složku "..\experts\indikators" Pak změň v "Název souboru:" koncovku "zip" na "mq4" a "Uložit"

Restartuj MT4 a měl by být vidět ve "Vlastní ukazatele" pod názvem "time_to_next_bar"

Chytneš a přesuneš do grafu. Mělo by se v levém horním rohu zobrazit "Time for next bar XX min YY sec.

Promiň, že to tak polopaticky vypisuji, asi to znáš, ale raději to všechno popíšu, jak jsem to dělal já a funguje mi to.

Pokud se to nepovede, dej vědět a zkusíme pátrat, kde je chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...