Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

To LiP:
Mozna ze to nekdy vypada, jako ze jsem agent FXDD, ale verte, ze tomu neni tak. :) Vzdy kdyz o nich pisu, chci se podelit pouze o perfektni zkusenost, kterou s nima mam. Pote, co tu ctu nektere problemy s jinymi brokery, jsem se opet rozhodl popsat sve zkusenosti s FXDD.
Jsem s nima live od ledna, z toho cca mesic na MT4 /pred tim MT3/. Posledni dva mesice jsem zaznamenal drobne vypadky na demu, ale zatim se mi to vubec neprojevilo na live. Nikdy jsem nemel problem s exekuci prikazu /pred fundamenty je davam v posledni minute/. Jednou mi vratili projetou stopku, po reklamaci.
Nevim kde jsou sice registrovani, ale jinakbezproblemova komunikace, sice v anglictine, zato vetsinou prijde odpoved ten den.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mirekkolacek

Super, díky, zdá se, že mám konečně alternativu. Pokud mi zkazí IBFX víc obchodů, tak asi zkusím FXDD. Trochu to byl off topic v tomto vlákně, asi to spíš patřilo do "Spolehlivost FX brokeru." Kdyby se časem objevili nějaké problémy s FXDD, hoď to, prosím, do fóra. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LiP: Jeste je zajimava alternativa MIG(www.migfx.ch/), moznost uctu v EUR, nase casove pasmo(CET), svycarska spolecnost. Nevyhodou je ze ucet neni veden separatne, ucet az od 2 000$, vse pro otevreni uctu je treba zaslat postou a overene(na dlouhe lokte, obzvast pokud neco spatne vyplnis) a Volf tu psal nejaky problem s overenim pasu, ze mu to nehcou overit nevim jestli se mu to nakonec podarilo.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi,

mám dotaz na všechny, co jedou MT4 live pod IBFX - jede vám to dnes? Včera jsem totiž nainstaloval MT4 od IBFX a nejela včera ani dnes ( včera byl výpadek na jejich serveru). Mají ten výpadek i dnes?
Je to pro mě důležité info, protože chyba může být i u mě. Platforma MT4 mě najede, je tam vidět Market Watch i s aktuálníma cenama a i Terminal je vidět, ale místo grafů jen černé pole s nápisem: Waiting for update.
Nevíte někdo, co dělám za chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Řeším zrovna problém s chybou Error 146 ("Trade context busy"), která se mi začla vyskytovat velmi často v logu, když jsem začal testovat jeden systém ve více verzích najednou, často se požadavky na obchodování sešly v jednom okamžiku. Zde nepomůže ani Sleep, který je často používán v EA. Našel jsem, ale elegantnější řešení, takže pokud se chcete zbavit Sleepu ve svých EA tady je hned několik řešení:
articles.mql4.com/141
Myslím velmi podrobná pitva problematiky včetně příkladů a přiloženého kódu.

Kája

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...