Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vítr: no zrovna jsem se chtel neco zeptat na livesupportu a nemeli na me cas ... prej:
We are still experiencing technical difficulties. We apologize for the inconvenience. We do not know exactly when the systems will be restored. We are working hard to restore it as soon as possible. If you have a demo account, please email your questions to help@interbankfx.com. If you have a live account and need help with an open trade, please type in your Name, Account #, ticket # and what you would like done and we will be right with you. Thank you for your patience.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vítr, koblih

Byl to problém u nich. Na Live supportu mi řekli, že museli restartovat server. Je to poprvý, co mi live spadnul před vyhlášením zpráv a dost jsem byl naštvanej. :( No doufám, že se to nebude opakovat. Obávám se, aby nepodcenili nápor nových uživatelů, kteří přicházejí kvůli snížení požadavků na úvodní vklad na polovinu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan

obchoduji každý den několik měsíců a opravdu je to poprvý, co mi to spadlo při vyhlášení zpráv. Jiná věc jsou ty chyby s datama co měli v minulých týdnech, ale to se naštěstí mých obchodů nedotklo. A co vím, tak ostatním vraceli peníze. IBFX určitě není bez chyb, bohužel v poslední době je jich víc a víc, ale co pročítám diskuzní fóra po netu, tak jsem zatim neobjevil nic lepšího s MT4. Pokud o něčem víš, dej vědět. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lip: Lepsi mi prijde FXDD co jsem cetl komentare tak je stabilni.

Dzink: nj trosku jsem tomu pridal :D ale tech problemu az bylo fakt hodne sice neni problem neco reklamovat ale ja nechci travit cas dohadovanim se supportem a ohledne plneni prikazu ...nebo resit stale proc nedostavam data do platformy. Casu mam malo a to co mi zbyde chci venovat studiu ne tlachanim :) ... To jsem mohl rovnou zustat u VT, jedine co chci je stabilni platforma kde se da neco naprogromovat. Tim MT dle meho nazoru je chce to jen poradneho brokera, ibfx ma problemy od te doby co zacala sachovat se spreadem ale tezko rict cim to je. Ale kazdopadne to jejich vecny slibovani me uz unavuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi, pokoj. Mali sme tu rozsiahle a dlhodobé debaty o CMS a ich "nepodarenej" platforme, kde každý nadával na VT (teda skoro každý), teraz zase MT a IBFX. Hold, nič a nikto nie je dokonalé a ako Sid v tých hektických dňoch s problémami okolo VTčka napísal, ak to padá a nefunguje, ako by malo, tak to vypnem, aj zajtra je deň. Myslím, že nenájdeme brokera, ktorý by z času na čas nemal problém so svojou platformou, serverom apod. Dôležitejšie sa mi javí skutočnosť, ako dokážu v takej situácii zareagovať pri riadení našich pozícii cez telefon alebo live support, príp. či akceptujú a ako promptne reklamáciu, ktorá je odôvodnená ich chybou apod.
A v tomto smere som zatiaľ ja osobne problém nemal.
A k tomu hľadaniu ďalšieho brokera: Každý by si mal nájsť toho "svojho", ktorý bude vyhovovať jeho požiadavkám a predstavám. Len pozor, aby to neskončilo ako pri hľadaní "svätého grálu" pri samotnom obchodovaní a neskončilo to večným presúvaním peňazí od brokera k brokerovi a nakoniec jediní, kto bude spokojní budú banky, ktoré si za tieto prevody nechávajú platiť a všetok zisk z tradingu poputuje nakoniec do kapsy bankám.

Takže úspešný deň a stabilné platformy

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...