Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all:

jen doplním rady od DarkMana o maličkost ohledně backtestingu.

Pokud uděláte test a na křivce balance/equity máte nějaký podezřelý výkyv, stačí najet kurzorem na onen bod a dvakrát kliknout a v datech Results jste právě na tom místě.Pokud jste si nechali vykreslit vstupy a výstupy přes open chart, stačí potom jen v Results dvakrát kliknout na onen úsek.
Podobné to je i z optimalizací.Pokud máte optimalizaci dokončenou, je možné na nejlepší výsledek, který se vám hodí v Optimization Results dvakrát kliknout a máte EA nastavenou podle Results.
Komu se nechce listovat dlouhým reportem mezi čísly je možné ještě na grafu optimalizace kliknout na pravé tlačítko a dát si 2D surface a nejtmavější políčka jsou nejefektivnější.Dá se zde měnit ještě sledování různých částí testu.
Mnoho z Vás to už určitě zná, tak nezlobte:o) ale třeba se to bude hodit nějakým začátečníkům.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemá někdo problém v posledních dnech s "no connection" na live účtu? Mám tu 2 notebooky a na jednom mi live jede a na druhým mám no connection (stejný internetový připojení). No connection to hlásí na tom jednom od včera, Win XP firewall je vypnutej, procházel jsem všemožný nastavení sítě a pořád na to nemůžu přijít, proč na tom jednom počítači to běží a na druhým ne. Pokud se s tím někdo setkal, prosím o radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

takže problém z piatka, kedy všetky ziskové obchody akosi u IBFX "prehliadli" a nechali mi hodnotu z účtu zo štvrtka, mi včera večer (po okamžitej reklamácii v pondelok ráno) vyriešili a chýbajúcu sumu mi doplnili aj s ospravedlňujúcim mailom. Verím, že všetci, čo ste mali podobný problém máte už svoje peniaze na svojom účte v adekvátnej výške.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to vyřešené, můžeš to trénovat. Nemůžu ti napsat stránky, protože by to nezveřejnili. E-mail vaclav.nikodym@quick.cz. Na live i demo velmi slušný profit. Zatím co jiní hledají indikátory, které jim řeknou, kdy se to otočí, mi píšeme programi, které to nepotřebují vědět. Jistě budeš spokojený.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...