Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Honda:
MT4 poskytuje velke moznosti ve vlastnim programovani, ale nezname na to, ze je to tim padem nejak slozita platforma, pokud je Ti programovani cizi..Pouzivam MT od zacatku a zda se mi dost intuitivni.Pouziva ho hodne brokeru a je na nej spoustu indikatoru na ruznych forech a servrech..S tim CCI to musis upresni, nerozumim otazce..
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Mirekkolacek:
Ted jsem si stahnul MT4 a zalozil jsem si primo v programu ucet. Behaj mi tam ceny na grafu, tak jenom doufam ze to je jenom na test a pak po me nebudou chtit neco zaplatit. Ten CCI mam na mysli to jak se nastavi aby vypadal tak jako napriklad v Sierra chart. Chtel bych si zalozit mini ucet a zacit obchodovat forex. Libilo by se mi pouzivat Sierru, ale nevim jestli nejaka brokerska spolecnost podporuje obchodovani forexu s mini uctem v Sierra chart. Mozna mam asi slozity dotaz. Zatim Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Honda:
K Siere Ti nic nereknu, nikdy jsem ji nevidel, ani nevim, ktery broker ji pouziva..
S MT nemusis mit strach, ze po tobe bude nekdo chtit penize za obchody.Ver tomu, ze pokud bys neposlal penize dopredu, nikdo by te na zadne live obchodovani nepustil.To CCI pripojis ke grafu tak, ze si v okne Navigator otevres Indikators a tak kliknes na Commodity Channel..Nabehne ti vstupni okno, kde muzes menit periody, barvy, Levely apod..Ozkousej to prinejhorsim, si zalozis novy ucet, nebo reinstalujes MT..:)
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: marek53
Asi te zklamu. Byl jsem na foru woodieho stranek a ptal jsem se lidi jestli nevi jak nastavit CCI v MT tak aby to k necemu bylo a dalo se podle toho obchodovat. Bylo mi receno ze to MT neumi a zadny patch na to neni. Tak asi nic.

Jinak muze nekdo poradit ktera platforma podporuje WCCI zobrazeni???? Myslim pro obchodovani forexu a aby bylo mozne s ni zalozit mini ucet.
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ve VT foru je WCCI vcetne doplnujicich indikatoru, takze jde "jenom" o prepsani do metalanguage. Woody rikal, ze algoritmus, jakym pocita ty doplnujici indikatory, nechce zverejnit, takze to asi bude nejaky "klon", ale zatim se zda, ze to klukum funguje :)
Ja WCCI neobchoduju, ale je to zajimavy zpusob, zda se mi, ze docela slusne funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejsem fanoušek Woodieho, nicméně problematiku cvičně sleduji, takže se rád podělím o nabyté vědomosti:

- pro naprogramování Sidewinderu je třeba vypočítat LSMA25 (Least Squares Moving Average s periodou 25),
a to přesně podle receptu Woodieho. Ten nemám (přiznávám, že jsem příliš intenzivně nehledal). Kdyby to třeba
někdo vyšťoural z e-signálu, tak se na to o víkendu podívám.

- Většina příznivců Forexu, kteří pracují s WCCI, se shoduje v názoru, že pro Forex jsou lepší jiné, než standardní
Woodieho periody. Myslím, že to má svoji logiku.


Stan

P.S. Otázka : Co by se asi stalo, kdyby se CCI počítal ze základu (H+L+O)/3 místo (H+L+C)/3

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...