Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

to Gustav:
Díky. Myslím, že to není ono. Mně je jedno, jaký je rozdíl mezi předchozí a následující svíčkou. Chtěla bych, aby všechny svíčky menší než 3 body byly jedné barvy a všechny svíčky větší než 3 body jiné barvy. Vstupní indikátor mám totiž postavený na tom, že nevstupuji, pokud je svíčka větší než 3 body a barevné rozlišení by mi ušetřilo počítání velikosti svíčky :-)
Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ddeenniissaa Jo jde to. Kdysi jsem to zkoušel. Bylo to jen tak provizorní, ale hlavně že to funguje (tu) 1) Stačí stáhnout tento soubor: http://www.edisk.cz/stahni/36328/ObarviVelkySvicky-.StdyCollct_5.39KB.html 2) Zkopírovat ho do adresáře ..../Sierra/data/ 3) Zapnout Sierru 4) Otevřít nějaký graf 5) nahoře kliknout na Analysis a pak na ObarviVelkySvicky- 6) Pak tlačítko F6 a zbytek nastavení už je vysvětlený na přiloženým obrázku níže

6290

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Doufám, že Ti poradí ještě někdo, kdo s tím má praktické zkušenosti. Já bych jen poznamenal, že by bylo asi dobré hledat data pro jiný symbol, respektive pro sérii symbolů a ne jen pro jeden kontraktní měsíc.

A tady je ještě odkaz na Sierru na seznam symbolů, které jsou k dispozici.
www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChart_RealTime_And_Historical_Symbols.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

prosím o pomoc s těmito dvěma problémy:

1) lze v sieře nastavit kurzor tak, aby se v grafu vertikálně pohyboval po jednotlivých ticcích? Mám zobrazený graf ES, kde je tick 0,25 bodu, ale kurzor pochopitelně ukazuje jakoukoli hodnotu, treba 865,83. Když je trh ve velkém pohybu a svíčky se na grafu samy proporcionálně zmenší, zabere dost času zaměřit kurzor přesně na high nebo low. Pro lepší vysvětlení - tak jako kurzor při horizontálním pohybu sám přeskakuje ze svíčky na svíčku, tak aby při vertikálním přeskoval mezi jednotlivými ticky.

2) kdosi se zmínil, že se mu na range bar grafu samo zobrazuje, kde bude začínat další svíčka. Mám zobrazený countdown timer, ale ten mi jen řekne, kolik ticků zbývá do začátku další svíčky, ale když je zrovna cena uprostřed baru, musím si zjistit, H a L a podle zbývajících ticků si to spočítat ručně. A než to udělám, tak trh je pochopitelně pryč. Lze tedy nějak nastavit, aby se v grafu zobrazovalo, kde bude začínat další svíčka?

Díky předem za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...