Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Díky moc, jsi 1 a máš můj obdiv. Při aktuálním live zobrazení to bude fungovat, ale pro backtest to má jednu chybu - nemění se hodnota při zpětném posunu v grafu, zatímco pokud si do grafu přidám EMA, tak se hodnota mění podle poslední úsečky zobrazené vpravo. To už ale asi bude větší ořech, co? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemas zac.

Jasny, ale to nepujde z principu. Funguje to tak, ze kazda svice ma svuj index, a "aktualni" je ten posledni co je videt. Vsimni si, ze kdys pustis replay a jede cena, tak v momente kdyz ten graf odrolujes tak se cena "zastavi" a ukazuje hodnotu posledni zobrazovane usecky, zatimco replay ti jede vesele dal. Jak rikaji v jedne nejmenovane firme na okna... to neni chyba, to je vlastnost ;) Ne s tim nepujde udelat nic. Pri replay musis zkratka videt konec grafu, jinak to nepojede. (Aspon myslim ze to tak funguje)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2 jadvig :
>
> Na verzi 561 a vyssi (a rekl bych ze i par verzi
> dolu) uz ten tvuj indikator nefunguje. Proto jsem
> to prepsal a prelozil pro novejsi verze Sierry.
> Pro vypocet je taky pouzito EMA s nastavitelnou
> delkou.


Pouzivam verzi 577 a HiLo indikator mi bez problemu funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2 jadvig :
>
> Zajimave. Vim ze od verze cca 525 nebo tak nejak
> prestalo spousta indikatoru fungovat. Nez jsem to
> napsal, tak jsem si ten tvuj indikator samozrejme
> stahl a vyzkousel na verzi 561 a nic. Tak pozdeji
> jeste vyzkousim na 577. Jestli to nepojede dam
> vedet.

Souhlasim, ze od urcite verze ( mozna ze to bylo tech 525 ) prestal HiLo fungovat a byla nutna drobna uprava v kodu. Ale verze, kterou jsem sem umistil pred par dny je opravena a funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedalo mi to, tak jsem ted prehodil SC na verzi 577 a skutecne to funguje. No nemusim rozumet vsemu. Kazdopadne pri nastaveni stejne periody a vyhozeni toho offsetu davaji oba indikatory "tak trochu jine vysledky" No at si kazdy vybere :) Ja tam mam v description popsan algoritmus jak to JiM chtel.

Takze omlouva.. ten tvuj indikator taky funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:
Ještě jsem přemýšlel nad tím mým indikátorem dynamiky změny EMA, ideální by bylo zobrazit výsledky změn EMA v jiném regionu na grafu, nejlépe jako histogram, což by mělo obrovskou výhodu v tom, že dynamika změny by byla vidět na první pohled. Navíc by potom ten indikátor zobrazoval i hisoriii, což by bylo super pro backtest. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nedalo mi to, tak jsem ted prehodil SC na verzi
> 577 a skutecne to funguje. No nemusim rozumet
> vsemu. Kazdopadne pri nastaveni stejne periody a
> vyhozeni toho offsetu davaji oba indikatory "tak
> trochu jine vysledky" No at si kazdy vybere Ja
> tam mam v description popsan algoritmus jak to JiM
> chtel.
>
> Takze omlouva.. ten tvuj indikator taky funguje.


Neni proc se omlouvat :)

Ja spravnost indikatoru overoval pomoci 2 EMA.
Pri nastaveni offset na 0, HiLo indikator musi odpovidal prislusne EMA - pro Up trend pocitane z Low cen a pro Down trend pocitane z High cen.
At se dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 JiM36: Tak tady to mas. Pro jednoduchost jsem tam pridal strategii EMADiff_Bar, aby jsi mohl pouzivat obe nezavisle. Slo by to samozrejme do jedne, ale zbytecne by pribylo otazek ve forme parametru. Navic je v obou strategiich multiplier jako meritko. Takze tu starou odeber a pridej znovu at se ten parametr prida. Kdyz ty bary budes chtit "oramovat" tak princip je podobny jako treba u CCI. Pridas strategii jeste jednou a das ji drawstyle na line atd. Enjoy it ;) Rob

12530

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Jim36 :

No tak nejak :) byl cas tak jsem na to vlitl.

No ja si to jen tak pro srandu soupnul na NQ s nastavenim delka 34, pocitat prumer za poslednich 15, s volume 1200 a zjistil jsem ze se na tom z fleku da postavit zajimavej system. Akorat jsem premyslel, jestli jsme nesestrojili nejakej indikator co uz existuje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...