Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Takze nova verze : Vypnul jsem to zobrazeni v cenach, dole se ti zobrazi cas versus desetiny (ty neumim vypnout) ALE... ten cas se zobrazi resp. pocita VZDY z posledni aktualni usecky. Na ty dalsi to nefunguje (taky zatim nevim proc) Tak na to mrkni co je lepsi - instalace stejna - zbuilduj, tu starou studii odeber a vloz tam tu zkompilovanou znovu.. Pro ted koncim, jdu se pripravovat na obchody ;)

12084

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze mam pro dnesek po obchodech! Prave jsem zprovoznil tvou novou verzi a je to paradni krok kupredu. Ta prvni cast dela to, co sem chtel v tom spravnem formatu a ta druha cast (jak sem omrknul zobrazuje i historii) je v desetinach. Kazdopadne zajimavej napad je, ze kdyz mrknu na nejakou usecku zpatky, ze porad vidim stav ty posledni:-) Ikdyz kdyz jsem na ty posledni jako na aktualni, je trochu rusivy, ze tam skacou dve hodnoty. Kazdopadne jen napad - co vymazat tu desetinnou hodnotu a nechat jen tu aktualni ve formatu hh:mm:ss a pokud to nebude mozny doupravit, necham si pro last usecku tvou studii a pro historii ozelim pohodli mit jen jednu studii a necham si zaplou i bar time duration.. Ikdyz kompletni dilo by bylo fakt super:-)

PS: videl sem, ze pises, ze ty desetiny neumis vypnout - treba jen "zatim":-)
(a nebo, aby to nerusilo, muzu jim obema nezavisle navolit barvu? ze tem desetinam bych si dal barvu pozadi a uz by nerusili)

Pekne jsi s tim hnul!! Diky!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No udelal jsem to tak, aby se ti tam zobrazoval jenom ten cas posledni usecky.Takze kdyz si to das do vlastniho regionu, tak tam bude je ten cas. Problem je, ze neuvidis ani ty bary, ani osu y vpravo na grafu. Stejny efekt by to udelalo, kdyby se sachovalo s barvickama. Takze jsme to projeli od maximalistickeho zobrazeni vseho az po minimalisticke zobrazeni pouze casu posledni usecky. Je na tobe co si vyberes :)

12088

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99:

takze podavam hlaseni:-) nakonec jsem znovu odzkousel verzi 2 a verzi 3 a zustal jsem u verze 2. Umisteni sem udelal tak, ze to odpocitavani casu v desetinach se ne/zobrazuje - je schovany v miste, kde uz neni videt a vidim jen ten format hh:mm:ss - hned vedle mam zapnuto bar time duration a tak vidim i historii a zaroven aktualni cas posledni usecky:-) je to kostrbate, ale problem s tim nemam zadny:-)

ps: asi bych pouzil verzi 3, ale nevim z jekeho duvodu mi nejde navolit barva a vsechno zustava v bile. za nic s tim nemuzu ani hnout.

libore, chci podekovat za tvou praci - me hodne pomohla:-)

uspesny den a obchody v +:-)

tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...