Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

V programě jsem už pracoval(Saxotrader-live), ale nenakupoval. Pouze jsem nakupoval párkrát certifikáty přes brokerjet, což je zcela odlišné např. od ToS. Potřebuji ten positing sizing, abych vůbec věděl, kde mám začít(jestli forex, futures či opce). Poté podle volatility a likvidity a dalších aspektů vybrat můj trh, nemám dosud nic vybraného a tak nemohu backtestovat. Chtěl bych názorně od někoho ukázat, jaký je mezi nimi rozdíl při live obchodování a co s nimi lze "vykoumat". Chtěl bych obchodovat svůj AOL, který musím ale tak dejme tomu 3 měsíce ozkoušet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Blue Dragon Napsal:
-------------------------------------------------------
> Cau Augi.
>
> Broker sprostredkovatelský broker cikomodity teraz
> začali robit webináre o obchodovaní na saxo
> tradery a podobné základy. cekni: @#$%& je to
> po slovensky
>
> Mino


napiš mi jen, u kterého brokera to můžu najít. U saxotraderu? napiš mi pouze jeho jméno a já si to už nějak najdu;-) díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kosatomas

ja som woodieho klasicky system neobchodoval, ale prebral som z neho patterny ktore sedeli mne , prisposobil som filtre a vysledky boli akceptovatelne. prevzal som pattenrby , 0, famir, a dalsie pridavne 1/2 famir a 2ZLR DIVergencie ktore som odvodil od klasickych patternov a mali vysokuu uspesnost. vsetko bolo v kombinacii z PA,(1-2-3,DT,DB) co vyfiltrovalo velke mnozstvo zlych signalov. nakoniec som analyzoval seansu pomocou polhodinovych intervalov, z ktorej mi vysla percentualna uspesnost v urcitych hodinach.
nasledny vysledok bol vyselektovanie najuspesnejsich patternou a najuspesnejsich polhodinovych intervalou.
prienikom tychto dvoch mnozin (paterny CCI v kombinacii PA , casove intervaly) sa da docielit vykonnost systemu na zaujimavych percentach. ak beriem do uvahy ze system ma vykonnost okolo 75-85 % z RRR 1:2 tak je pravdepodobne
ze ho dokazes obchodovat z uspessnostou cca 50-55% live. sledovanim trhu a skusenostami sa bude uspesnost zvysovat.

test bol trosku komplikovany, treba vyselektovat urcitu postupnost krokov, a potom vyhodnocovat vysledok ich kombinaciou. dodam len ze system bol robeny na alternativna grafy RB 6-8 na NQ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Protože si broker při každém otevření obchodu blokuje příslušný margin, tak je tou "nulou" kterou zmiňujete, stav účtu, kdy je na něm menší částka než postačí na margin.
Zjednodušeně řečeno - broker vám nedovolí jít do mínusu a také nedovolí otevřít obchod pokud nemáte alespoň tolik peněz kolik činí margin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čaute,

Tiež som začiatočník zatiaľ sa len učím a nemám v pláne investovať veľa peňazí do obchodovania pokiaľ sa to nenaučím. Otvoril som si demo účet na obchodnej platforme plus 500 kde mi dokonca dali 20 Eúr na začiatok ale zatial sa mi moc nedarí. Potreboval by som poradiť pár trikov na obchodovanie a pár stránok kde nájdem aktuálne info a aktuálne finančné správy. Zatiaľ používam servis na CI KOMODITY ale len balík štandard s 30 minútovým oneskorením. Ak by mi niekto pomohol dostať sa do zóny profesionálneho balíka dosť by mi to pomohlo. Prípadne poradte kde sa dostanem k aktuálnym správam bez omeškania.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...