Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj
Mam otazku
Ide o to ze mam vytvoreny demo ucet v Plus500 a dost sa mi nepaci ze hned po otvoreny nejakej pozicie som v minuse napr. pri EUR/USD na 5000 margin cca 120 EUR vdaka rozdielu bit/ask a to v realne mam platit tento rozdiel a este aj brokera?A to si pri niektorych menovych paroch rozdiely aj 5-10 bodov aj viac ako je v inych programoch?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to h0moun:
Jestli tou nudou myslite vylozene behem obchodu ci cekani na obch.signal, tak ja si pomaham takto-
pri cekani na signal ctu zpravy ci nejaky ebook o tradingu, a behem obchodu pouze kazdych pet minut kontroluji co se deje. Da se sledovat film, dokonce i valcit ve Flashpointu:-)
Obchoduji 2,5h denne,ale nechci koukat stale do monitoru, stejne nic nevymyslim, kdyz jedu mechaniku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nerad bych zasahoval do vsech vlaken. Ukazu se zde jednou za cas a nestiham se pridavat do zivych diskuzi.
Jen bych rad neco zduraznil pro vsechny zacatecniky !
Tahle stranka ma v sobe tolik informaci, ze by minimalne 80% fora mohlo byt vymazano . Forum je celkove pomerne nebezpecna forma komunikace, kdyz si uvedomime , ze cca 95% obchodniku kapital ztraci a vetsina z nich rada diskutuje . Nastavil bych parametry fora tak, ze by na citlive otazky mohli odpovidat pouze overeni a urceni clenove fora .A ne nejaky amater, ktery prave vymyslel, ze kdyz se prekrizi dve MA vznika break a pak to bude vsem doporucovat a sam vlastne ani nevi jakym zpusobvem to interpretovat. Nebo nekdo, kdo je preci uplne spokojen s Brokerem o kterem vubec nic nevi ,ale otevrel si konto s 5000 KC (!!!!!!!!!) a vsechno jde jako po masle. Skoda jen ,ze zatim nevydelava dost aby z tech peti tisic uzivil rodinu a 6 deti. Informace jsou nejvic ovlivnitelny zdroj.
Takze Vy vsichni co se chystate obchodovat.
Myslete v realnem case s realnymi moznostmi !!! Ucte se, chodte na seminare, par let se obchodovani venujte pro radost, a az budete mit dost $$$$$ o ktere kdyz prijdete, tak Vam nezmeni Vas zivotni styl, a nebo v horsim pripade nezkrachujete docista, tak si otevrete realny obchodni ucet u znameho a roky overeneho brokera. Nastavte si Vas obchodni plan, pripravte money management, zajdete k psychologovi nebo jinemu odbornemu lekari ,ktery Vam poradi jakym zpusobem dodrzet Vami urcenou disciplinu, aniz by jste se museli vystavovat prilis velkym stresum. Pravidelne sportujte, vzdelavejte se,uzivejte si zivot a hlavme se neberte prilis seriozne .Protoze i Ty nejchytrejsi a nejvynalezavejsi lidi jsou denne Burzou shozeni az na dno a z toho je potom velmi tezke se dostavat.


Ray


Part time trade od 2003 .Full time trader od 2006 . Vynulovanych uctu = 2 .Posledni vynulovany ucet v roce 2004 !!!
Dlouha cesta k pravidelnemu profitu, vede pres pevnou vuli, strojovou disciplinu a duveru sama v sebe !!!
Ucte se z chyb ostatnich..........ja bych o tom mohl vypravet ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, měl bych takej technickej dotaz kterej mi nějak nedá spát a nějak mi to nedošlo když dělam back test na line grafu. zajímá mě když dam SL tak na line grafu se ho to třeba nedotkne ale když si přepnu na čárovej tak sice neni třeba open ani close na sl ale třeba se tam ta cena hnula v tý době znamená to jak si myslim že by mě to tam na SL vyhodilo ? Dost by mi to změnilo výsledky backtestu :) ale pak mi tim pádem připadá SL 200$ docela málo protože jak jsem to projížděl očima tak se tam cena na sl dostala docela často. zde obr. kdyžtak SL by měla být růžová čára a jedná se konkrétně o to místo kde je šipka nebo čára. Děkuju :)

11464

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

měl bych ojedinělý dotaz, na který jsem doposud nenašel odpověď.

Dejme tomu, že bych měl zájem koupit fyzicky ! jeden kontrakt nějaké komodity ( ropa, kukuřice atd. ).
Koupený kontrakt podržím do posledního dne a tím se zaváži k tomu, že k určitému termínu kupuji za stanovenou cenu danou komoditu.
A nyní pár otázek:
Komodita mi bude doručena přímo před dům či nikoliv ?
Je v ceně kontraktu i doprava ?
Kde se prodávají/kupující dozví mojí/jeho adresu, jak se se mnou spojí ? Nebo to řeší broker ?
Clo a další náklady s fyzickým dodáním platím já ?
Ve fóru jsem četl, že např cena zlata je na burze vyšší, než kdybych řešil nákup mimoburzu, je to pravda a proč ?

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
peru se peru.
rad bych zacal backtestovat mam stahleho ninju a neni mi souzeno stahnout histor. grafy. Nejdrive jsem nastudoval a testnul napojeni na open tick ten uz nefunguje, tak jsem zkusil zenfire ale na mail mi nedorazilo heslo a kdyz jsem to test znova tak me napsali ze uz maj tuto Ip adr. registrovanou a neni tam moznost znovu zaslani hesla. Nejsem linej jen zatim jeste dost pracovne vytizen abych taky vydelal na ten zaklad. a jinak veskery volny cas venuji studiu. jde to jeste z nejakeho jineho zdroje?
diky a preju vice casu a nervu nez mam ja ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klimto7:
Rozhodně obchodovat se dají, otázkou je, má-li to cenu. Brzy budu backtestovat DT/DB a 1-2-3 na Eur/usd za poslední 2 roky. Výsledky si roztřídím podle času (během dne) a jednotlivých dnů a na základě toho se rozhodnu, jestli to má nějakou budoucnost...
Moc se mi líbil článek od Tomáše ohledně procentuálního pohybu trhů během dne.
Odkaz je zde: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/poznejte-svuj-trh-1.html
Forex se dá obchodovat v průběhu 24h. Bohužel mezi 20-23 hodinou neni aktivita na trhu nijak extra velká, trh se většinou pohybuje v chopu. a již netrenduje....
Pokud ti takový styl obchodování vyhovuje, neni problém ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...