Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Caute :) chtel bych se zeptat ohledně grafu :) Hledal jsem tu ale nejak jsem nenasel poradne odpoved a ty grafy zdarma co jsou uvedeny v komoditnim manualu proste nejsem schopnej zprovoznit az na jeden:( Tak jestli nevíte o nějakym vhodnym aktualnim grafu na intraday obchodovaní případně jsou u nějakých on-line platforem taky grafy ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

omlouvám se že zas*** takhle téma ale dycky mě otazka napadne až když odešlu tu otazku předtim :-/ už se budu snažit. zajímalo by mě ještě jestli třeba by jste mi někdo doporučil nějakej indikátor na intraday obchodování. když třeba udělam pohoblivý průměr a dam ho na grafu za 5min. a na tejden tak bych podle toho vstupoval do trhu v jinej čas a i bych jinak nakupoval nebo prodával.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hooky:
- Jestli potřebujete v grafech něco otestovat, tak zkuste třeba Ninju.
www.financnik.cz/wiki/ninjatrader
- Součástí všech platforem jsou grafy, ale zdaleka ne vždy s historickými daty.
- Klouzavý průměr je to samé jako pohyblivý průměr, což je většinou odborně označováno jako Moving Average (MA).
- Indikátory se rozdělují do několika skupin, takže bych doporučil trošku přesněji zjistit co hledáte. Může to být trendový indikátor nebo oscilační a nebo také úplně jiný. Zkuste vzít například často zmiňovaný EMA 34 a pouze pozorovat jak se cena od něj odráží nebo za jakých podmínek jej překračuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krasny den preju :)

Chtel by jsem se zeptat jestli existuje zpusob jak exportovat data z Exelu do NinjaTraderu. Jde o vykresleni pivotu z predesleho dne. Je to z knihy J.F.Carter Mastering the Trade - kapitola 7. Jde v podstate o vypocet urcitych moznych S/R urovni na den budouci. Vypocet delam v Excelu z High, Low a Close dne. Musim ovsem vypocty pracne prekreslovat do grafu na dalsi obchodni den v podobe linky.
Nevim jestli je mozne, aby to zakreslovani nemohl delat Ninja za mne
:S. Dalsi mini otazecku mam na volume indicator. Dala by se do nej vlozit 10 EMA?

Dekuju mockrat za jakoukoliv pomoc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A poslední dnešní dotaz :) našel jsem si tu grafy zdarma ale mam to nějaký pomotaný tak prosim vás :) na této strance www.futuresource.com/charts/charts.jsp když budu chtít třeba stav kukuřice aktuálně nějak tak si dam " Corn a podtim je month a year a nějak mi nedává smysl ale když dam "nearby" jako měsíc a rok 2010 tak by to měl bejt ted aktuální graf z této doby že ? :) Jde mi o to jestli se podle toho můžu řídit aktualně :) nějak mi to tam neni jasný :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pehy:

No jasně že jsem to jaksi uspěchal a vzal to z jinýho konce. Na Finančníku hledám, o tom žádná a pak sleduju a testuju, ale nějak jsem se přehltil, až jsem měl v hlavě segedýn. Proto jsem poprosil o to nakopnutí. A pomohlo mi to. Nejdřív klídek a pauza a teď hezky pomalu a znovu. Live zatím počká.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pozdavujem


chcel by som sa opytať či sa do obchodovania pustil niekto bez znalostí ang. jazyka ako ja lebo ked som si pozeral stranky s grafmi tak mam s toho riadny hokej a zda sa že to bez angličtiny nepojde.čitam čo sa o obchodovaní dá a dosť ma to chytilo ale ked som začal riešiť grafy pre testovanie tak som ostal dosť skeptický neviem sa v tom vôbec orientovať.dakujem za každý dotaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, prosimvás při jaký velikosti opouštíte trh jestli například až když dostanete signál nebo třeba máte půlku ttoho za co jste nakoupili a tak ? :) já jsem třeba na půlce a pak přemejšlym jestli to neklesne zase tak sem na rozvahách :( :) myslíte že je lepší čekat na signál ? :) a ještě jestli by mi někdo odpověděl na předchozí dotaz : "A poslední dnešní dotaz našel jsem si tu grafy zdarma ale mam to nějaký pomotaný tak prosim vás na této strance www.futuresource.com/charts/charts.jsp když budu chtít třeba stav kukuřice aktuálně nějak tak si dam " Corn a podtim je month a year a nějak mi nedává smysl ale když dam "nearby" jako měsíc a rok 2009 tak by to měl bejt ted aktuální graf z této doby že ? Jde mi o to jestli se podle toho můžu řídit aktualně :) nějak mi to tam neni jasný:(. dík :)"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...