Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Caute, měl bych otázečku k MM, dejme tomu že mám kapitál 6000USD ( s tím dělam ted Back test ) Ale třeba chci obchodovat 2 komodity je lepší si jakoby rozděli učet na 3k a 3k a počítat kolik kontraktů koupit zvlášt na každou komoditu nebo to jako spojit a prostě počítat z celku :) Nebo je lepší třeba když se dostanete na jedný komoditě na nějakou částku třeba 2 násobek ( 12000usd ) a pak z tý jedný pulky až začít obchodovat další komoditu. :)

Ted mě to zajmá hlavně jak mam dělat např. ten back test dělam ho i s kellyho formulí " F = ((R+1)*P-1)/R " a chtěl bych testovat jakoby stejnou dobu na dvou komoditách tak z čeho se počítá to kolik kontraktů :) Když to bude z celku je mi to divný a když to rozdělim tak to vypadá že to je málo zase :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hooky: Pokud to jsou dve nezavisle strategie, muzes to obchodovat normalne jako portfolio z jednoho uctu. Je ale dobre otestovat obe strategie dohromady a to jak s MM, tak bez, abys mel prehled, jestli nedochazi k propadum u obou strategii soucasne apod. Take bys mel byt pripraveny na mozny vetsi DD, ktery muze v extremnim pripade vzniknout az souctem DD obou strategii. I kdyz to se mi v backtestu ani v kratkem live zatim nepovedlo. Ale snazim se s tim alespon podvedome pocitat. Pro otestovani PS u obou strategii najednou slouzi vyborne MSA. Jinak zacinat obchodovat a uz pocitat zrovna s kellym je asi blbost, muj nazor. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 goody :

Neblazni, imho to nejde a ani to nedava smysl. Vzdyt by ti chodily stovky notofikaci denne. Co bys s tim delal ? Vypichni si vlakna ktera opravdu chces sledovat. Kdyz si vyberes 2-3 kde to zije - i tak se dostanes na vcelku nesmyslna cisla. Lepsi jesi cheknout nekolikrat denne vpravo dole na hlavni strance top diskuze. Kdyz te zajimaji nejake specialky, tak ty si dej sledovat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem traderům. Mám jednoduchý dotaz, jelikož s tradingem začínám a postupně se pomalu prokousávám kupředu. Tento víkend jsem absolvoval kurz základů obchodování s komoditama a obchodování opcí 1. V březnu bych se chtěl účastnit semináře E-mini trhů. Chtěl bych se zeptat zdali je vhodné nebo bezpředmětné absolvovat všechny 4 kurzy současně během jednoho vypsaného termínu. Děkuji za info a přeji úspěšné obchodní dny.
Vita E.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...