Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

peterer:

levnější trhy jsou na začátek logicky lepší..TF má obecně hezké čisté pohyby, ale je to asi o zvyku...můžeš zkusit kouknout na YM, nebo NQ..oba trhy jsou podobné a vystačíš si tam s cca minimálně o půl menším SL než na TF..což je z hlediska MM do začátku, kdy člověk bojuje s dodržováním plánu a psychikou, lepší..ale záleží na každém, co mu sedí..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

doufám, že jsem k mému dotazu zvolila správné vlákno. Již od začátku live obchodování se potýkám s problémem, že když vstoupím do obchodu, nevydržím sedět. Není to tím, že se na screen nemůžu dívat. Spíš se má nervozita projeví tím, že potřebuji pohyb. Obchod mám pod kontrolou. Vždy posunu SL tak jak mám. Jenom nevím, zda to mám považovat za problém. Zajímalo by mě, zda to i někdo z těch zkušenějších takhle dělá, nebo jestli bych se spíš měla zaměřit na odstranění problému.

Díky za trochu trapný dotaz.
Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mtomas111:

prvně jsem tomu moc nerozuměl, jak ste to myslel..ale už asi vím, jak to myslíte..každopádně většinou se to dělá tak, že si v obchodním softwaru nastavíte tzv. ATM strategii..tj. předpřipravíte si automat, který po vstupu automaticky nahodí do trhu váš SL, případně PT i posun SL..tj. když nastavíte do trhu čekající příkaz, tak jakmile je vyplněn, naskočí vám automaticky se vstupem do pozice i SL, PT..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosimvás já vim že na to musí každej přijít a odzkoušet co mu pasuje víc :) ale kterej graf by ste doporučili na swingové obchodování :) já zatim udělal backtest na 4hodinovém grafu a přemejšlym jestil to zkusit na jinym a zajímalo by mě jestli potom v nějakym softwaru nemužu mít problém třeba s tim že tam 4hod. graf nebude :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:
Děkuji,
přesně to jsem myslel, za chvíli po odeslání dotazu jsem "objevil" ninjatrader a jeho krásu ATM strategií měl jsem totiž obavu ze zpoždění mezi vstupem do pozice a zadáním ST. Nicméně ATM strategie vyloučí "nervozní" lidský faktor.

PS. po dvoutýdenním studiu jsem z komoditního obchodování čím dál tím více nadšený, nicméně cítím i čím dál tím větší vnitřní nejistotu, jelikož mi to přijde v porovnání s jiným investováním v malém"příliš výnosné, ergonomické..atd" než aby to byla pravda, ale jak už zde na webu bylo někde napsáno, mozek se s tím asi musí nejdříve smířit:) což se snad stane při paper-tradingu.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem všetkých,

potrebujem radu, alebo pomoc ukázať správny smer. ( možno sa pýtam hlúpo - neviem )
Obchodjem na dvoch platformách v SR. ( tieto platformay to neumožnujujú )
Inštrumenty s ktorými robím sú v grafoch vykreslené: cena v závislosti na čase. ( graf: cena / 1min, 5min, ....D, M,..)
Hladám možnost vykreslenia grafu, kde miesto časovej periody môžem nastavit konkrétnu periodu VOLUME.
Kde Perioda volume zodpovedala počtu zobchodovaných kontraktov.
Snažím sa pochopit a vyskúšat patterny FInWin.

ďakujem za pomoc a radu - Miloš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, nevíte něco o této nabídce :

ZuluTrade is proud to introduce a new broker for your wider choice. From now on you can enjoy ZuluTrade's unique features by opening your ZuluTrade account with Boston Merchant Financial. Boston Merchant Financial offers instant access to financial instruments around the world

Reasons to open a ZuluTrade account with Boston Merchant Financial:
1. Receive up to $500 BONUS for simply making a deposit!
2. Access to over 24 currency pairs
3. ZuluTrade’s unique FOREX autotrade system
4. 2 point spreads on EUR/USD, USD/CHF and USD/JPY, 3 point spreads on GBP/USD and 4 point spread on AUD/USD and NZD/USD. Prices quoted are inclusive of BMFN's normal dealing spreads.
5. All deals are sized in units of 1 of the base currency (ie. GBP/USD is £1). All of the deals are numbered in terms of 'lots'.
6. Experienced, professional support team that is available 24 hours a day

To open a live account with Boston Merchant Financial CLICK HERE and then select BMFN as your broker!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...