Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kláro strach je obava z něčeho neznámého. Nejlepší recept je dělat krok po kroku a většinou se ukáže, že ono neznámé z čeho jsme měli strach se jaksi nedostavilo. Zdravá tréma je samozřejmě na místě.

Udělej si strategii, udělej si na ni backtest a potom přemýšlej co dál. Intradenně se dají dopoledne obchodovat evropské trhy, myslím že FESX je hodně podobný zde populárním e-mini trhům. Pozičně se dá podle mého názoru zadávat kdykoli, ale s tím nemám zkušenosti.

Hodně štěstí,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michale, díky moc - pečlivě prostuduji... Je to zajímavá alternativa...jen tu asi nebude moc lidí, kteří obchodují na evropských burzách - tedy bude asi menší podpora...

Ale nevadí, mrknu na to, jen co bude chvilka času.

Díky, díky.

Máte ještě někdo zkušenosti s americkou burzou - pozičně a pouze dopoledne?

Klára

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, som student VS dennej formy studia a chcem vediet ci mozem odchodovat legalne forex(menovy trh) a ak ano tak ake povinnosti mi z toho vyplivaju? viem ze treba za dany kalendany rok zdanit zisky ale ci este nieco treba, napr ci si budem musiet platit studium (ktore mi momentale plati stat) a ci budem musiet platit socialku a tak. Bol by som rad keby ma niekdo uviedol do obrazu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky. Jsem udělal zásadní chybu, že jsem instalaci Zen Fire přerušil a druhý den jsem to chtěl zkusit znovu. Jenže ejhle už to mělo mojí IP adresu a tak mám na bezplatnou verzi nárok za 6 měsíců. Založil jsem si tedy účet na AMD, ale tak to člověka taky nasměruje na Zen Fire. Historická data jsem našel přímo na na stránkách Nasdaq. Jsou sice placená, ale není to nic hrozného. Jen potřebuji zjistit jestli jsou to ta dato co potřebuju. Nějak to snad prokoušu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PentaPetr:

> Založil jsem si tedy účet na AMD, ale tak to člověka taky nasměruje na Zen Fire.

Jste se asi překlepl, je to AMP, ne AMD.

Formulář pro zaregistrování dema od AMP je zde:
www.ampfutures.com/ninja_trader.php

Konkrétně sekce "Get your free NinjaTrader Demo", máte tam 5 textových polí a tlačítko na odeslání formuláře. Pokud vím, tak to člověka nikam nenasměrovává. U AMP si dem můžete zaregistrovat klidně více najednou, není tam žádné omezení typu 6 měsíců.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den
Zaujima ma ako je to so zdanovanim penazi v tradingu.
Som zo Slovenska a nasa dan je 19% ked si zalozim ucet v USA napr.s 10 000usd a za rok ich zhodnotim o 50% =15OOOusd povedzme ze si z tejto ciastky poslem na svoj osobny ocet na Slovensku 5000USD.Zdania sa mi len peniaze ktore si poslem na osobny ucet teda 5000usd alebo cela suma 15000USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to filip44:

presne jak pise Pavel K.: zdanujes cely zisk. Prostredky, ktere jsi poslal domu zde nehraji roli.

Vezmes hodnotu uctu na konci roku - minus hodnotu na pocatku a toto zdanis.
Z tveho prikladu 15 000 - 10 000 = 5 000 USD. Rozhodne nebudes danit celych 15 000 USD
Nemel by jsi ale proti sobe zapocitat zisky a ztraty z ruznych instrumentu (priklad se tyka napriklad obchodovani indexu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...