Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

to jirib:

Editace příspěvku

1. Musíte mít nastaveno automatické schvalování příspěvků. To Vám admin nenastaví dříve, než budete mít 16 příspěvků (1 hvězdičku). Je to ale na něm (a na Vašich příspěvcích).

2. Doba po kterou uživatel může editovat svůj příspěvek je omezena. Myslím, že jde asi o dobu 25 až 35 minut po vložení příspěvku nebo případně možná po poslední editaci.

Když můžete editovat příspěvek, tak se jako poslední z odkazů pod příspěvkem zobrazí odkaz Editovat příspěvek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to vpycha:

Oprava a doplnění:

> jde asi o dobu 25 až 35 minut po vložení

Změřil jsem si to a bylo to přibližně [bold]10 minut[/bold] (po 10 minutách odkaz Editovat zmizel).

Zajímavé, protože uživatel greenhorn svůj příspěvek zeditoval po [bold]25 minutách[/bold]:
www.financnik.cz/forum/read.php?13,134757,155227#msg-155227

Možná doba závisí na počtu hvězdiček nebo příspěvků. Já mám zatím 1 hvězdičku a greenhorn má 4 hvězdičky a měl je asi i v době, kdy editoval příspěvek. Nebo ta doba možná není daná časem nebo jenom časem. To že nikde ve fóru není schválený příspěvek s novějším datem jsem si ale zkontroloval. Nebo je to nastavené pro diskuzi Se Sidem o Forexu jinak.

> se pod příspěvkem zobrazí odkaz Editovat příspěvek

oprava: odkaz je krátce Editovat

Tento příspěvek taky změřím a když ta doba bude odlišná od asi 10 minut, tak dám vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

v tradování jsem opravdu začátečník, věnuji se tomu pouze pár dní, avšak velice mě to zaujalo. Jsem ve fázi kdy jsem si táhnul NinjaTrader a mám ho napojeného na Zen-Fire. Problém je, že nevidím aktuální (realtime) data. Dnes je 13.6.10 večer a data se mi zobrazují z 11.6 z konce burzy kolem 22:00.

Použivám NinjaTrader verzi 7, ale zkoušel jsem i verzi 6.5, kde je problém úplně stejný.

Koukal jsem i tutoriály na Finančníkovi a i když jsem vše udělal přesně podle daného tutoriálu, k realtime datům se nemůžu dostat.

Mohl by mi někdo pomoct?

Děkuji,
chosenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpoveď,

mam další dotaz :)


Ještě se zdaleka nechystám obchodovat live, ale zajímá mě jak je to s placením kaucí v tomto případě.
Vytvořím například STOP BUY, ale trh se najednou změní a ja příkaz zruším - platí se v tomto případě RT poplatek? I když nebyl příkaz exekuován.

Nebo jak je to například s posouváním SL,PL nebo samotného Stop buye a podobně, po exekuci. Mohu ho posouvat vesele jak budu chtít a nebude se platit nic navíc?

Bavím se teď o online obchodování.


Děkuji,
chosenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vám oběma. :)

Další dotázek...

KOukám dneska na grafy a mimoto, že mi příjdou některé, až na minimální rozdíl, naprosto stejné (TF,ES,YM - dali by se skoro podle kopíráku obkreslit), tak mi příjdou trhy nějaké? Například ty tři trhy co jsem uvrdl jdou už 2 hodiny dostrany, žádná akce nic.

Zkoušel jsem také hledat jiné likvidní trhy, ale moc se mi to nedaří. (používám NT napojený na Z-F). Sposta trhů co si zde vyberu nemá data vůbec, nebo nemají žádné volume a to i když měním expiry date.

Mohli byste mi dát tipy na nějaké živější trhy? Potřebuju paper tradovat, ale když jde pulka do strany a navíc jsou uplně stejné (je to normální?) tak není moc na čem.


Děkuji,
chosenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

ačkoli se Tradingem zabývám již nějakou dobu, došel jsem při testování svého OS k jedné "začátečnické" nejasnosti.
Po dlouhém testování intradeního přístupu jsem se rozhodl být pozičním obchodníkem a mám malý problém se vstupem, který plánuji zadat při open dne (následujícího po dni se vstupním signálem) a výstupu na close pátého dne.
Pokud si otevřu (např. na Barchart.com) denní graf E-mini S&P, už dnes po desáté hodině uvidím open zítřejší úsečky. Znamená to, že open na denním grafu se vytvoří již po ukončení intradenní obchodní seance?

Kromě "SP" testuji ještě "Sugar", který do půlonci (bráno našeho času) open nevytvoří.

Může mi toto někdo osvětlit? Děkuji Mnohokrát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to chosenek:

A to by jsi chtěl papertradovat vždycky jen na trzích v trendu? :) Jako že by jsi si překlikával trh každý den podle živosti? :) A co myslíš, že by jsi se tím naučil? Každý trh má své období, kdy trenduje jak blázen, ale také, kdy se líně plazí do strany... A nejdůležitější je se naučit, kdy zůstat stranou a nechodit do takového líného trhu ...

Vyber si nějaký z indexů (ES/TF/YM/NQ nebo evropské FGBL/DAX) a ty sleduj - akciové indexy - velká likvidita, ale holt teď je trochu chopovější období :).

Držím palce :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím.
Tak mě napadla jedna věc, kterou považuji za důležitou. Dostane se ropa obchodovaná na forexu za ceny na něm obchodované fyzicky ke spracovatelům potažmo spotřebitelům? Když třeba uzavírám pozici v plusu jestli je možné že mě vyplácí někdo kdo ropu neobchoduje, akorát ji koupil. dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...