Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

omlouvám se za OT:
na chat bych rad, jenze kdyz se tam prihlasim, tak tam nikde neni policko pro psani zprav ... Jsem sice v listu prihlasenych lidi, ale stale tam mam odkaz login, ale i odejit z chatu ...

zkousel jsem ted na Opere, IE7, IE6 i firefoxu



timeframe dat v JAtesteru mam 3 minutovy ... ty casy 16:09 a 16:18 tam jsou zapsany presne jak v sierre ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, jako začátečník a vzhledem k finančním prostředkům by chtěl pozičně obchodovat nejlevnější trhy,
tj. kukuřici a cukr. Jenže kukuřice se obchoduje na burze v Chicagu a cukr v NY. Musím si proto otevřít účet o dvou broukerů (u jednoho v Chicagu a u druhého v NY), nebo stačí jeden brouker, přes kterého mohu obchodovat na obou burzách?

děkuji moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vitek007,

stačí si otevřít účet u jednoho brokera. Dobrý broker by měl mít na webových stránkách někde přehled všech komodit apod., které je přes něj možno obchodovat.
Při otevírání účtu také není nic snažšího, než se raději poptat, zda vámi určené trhy lze obchodovat :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož jsem také začátečník tak jsem se snad trefil do dobrého vlákna.Já mám dotaz ohledně Woodyho. Z manuálu, který zde byl publikován jsem řadu měsíců zkoušel a zamlouvá se mě. Letos jsem byl na Woodym v Praze a tam říkal,že již některé paterny nepoužívá - používá nové. Jelikož mám problémy s angličtinou tak se chci zeptat zda nepočítáte, že Woodyho "manuál" neaktualizujete. Jestli ne tak bych poprosil a přímý odkaz na jeho klub, kde bych tyto změny vyčetl. Předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat na jednu věc, která mě dneska trošku zmátla a týká se komisí. Před chvílí jsem se díval na stránky IB na část, kde jsou vypsány komise a v záhlaví té tabulky je napsáno "Commissions per Contract", znamená to tedy, že s přibývajícím množnstvím kontraktů se úměrně zvyšují komise? Do této doby jsem měl za to, že komise se platí za provedený obchod bez ohledu na počet kontraktů...

MerQury

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...