Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mozna jsem to nesikovne formulovat.
Pr.: Mam PT300, SL100 a chtel bych posunout SL na B/E pri zisku 200 dolaru. Jdu do longu.
Na B/E se posunu kdyz se dotknu zisku 200 dolaru na High ????
B/E posun si musi pak v realu kazdy posouvat sam nebo to umi nektery software ????
Stejny dotaz bych mel i ohledne TSL.

P.S.: Taky jsem zacatecnik (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pbukal:
SL posouvas kdyz mas otevreny profit 200$, takze v okamziku kdy se cena dotkne teto hodnoty, nemusis cekat na konec usecky, takze je celkem zbytecny se bavit o high nebo close - odpoved je teda, ze staci kdyz se dotkne high

TSL umi napr. platforma od IB, posun na B/E umi napr. Bracket trader, ale myslim ze tyto zakladni funkce umi vetsina softwaru.

Jelda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak

mas to otestovane dlhodobo? ono je totiz dost vysoka pravdepodobnost ze tymto posuvanim likvidujes podstatnu cast profit targetov,tento system ma dve nevyhody, MAE MFE analzya je v podstate nepouzitelna, dva krat posuvas SL to znamena ze 2x zvysujes riziko ze vystupis na SL, tvoje PT , mas sice zisk , ale oproti risku ktory mas na obchod ti klesa RRR.

proste tvoj PT sa razantne znizi , ale SL ostava na danej hodnote. podla mna ti toto dlhodobo fungovat nebude

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Firebird>
nove zistenie ohľadom obchodovania CFD akciovych indexov, u spolocnosti Aleccoh FX

doteraz som si myslel ze spolocnost obchoduje s Fixnym spreadom ako je to u FX. ale moje prekvapenie ked som dnes otvoril platformu bolo dost velke, do trhu sa da dostat aj zo spreadom 0, neviem ci je to tym ze som na indexy pozeral len vecer ked uz bol na trhu pokoj, ale teraz okolo 16:30 je mozne ist do trhu bez poplatku, presnejsie, spread sa pohybuje od 0 - 2, co podla mna stoji za zamyslenie.

takze nevyhoda sa premenila na vyhodu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...