Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

mám prosbu na administrátory. Stále se nemohu dostat na VIP diskus absolventů YM a SP. Vždy když se tam chci přihlásit tak mi naskočí okno, že nemám přístup. Již jsme to jednou spolu řešili, poslali jste mi i číslo faktury, nicméně to nejde. Lze se tedy nějak přihlásit znovu?

Omlouvám se za otěžování a děkuji

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2denisa

Dobrý den. Dovolím si odpovědět.

Co se týče mě, tak pokud jsem při backtestu vyhozen na SL, tak již do obchodu nenaskakuji, ledaže nedostanu další signál pro vstup. Taky se mi stává, že jsem poměrně často vyhozen na základním SL - asi budeme muset buď nastavit vyšší SL nebo zkusit najít nová pravidla pro vstupy.

Hezký den,

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Denisa,
osobně taky automaticky opět nenaskakuji, stejně jak píše nighthero, pouze pokud mám splněné vstupní podmínky. Pokud Vás to vyhazuje často, je otázkou, zda nemáte příliš nízký SL.
"Trend je náš přítel", s tím mohu jen souhlasit a řídím se tím, ale když mi to vyhodí na SL, tak to taky může znamenat, že "následující trend, můj přítel nebude" :)
Co znamená, že do obchodu vstoupíte znovu, je to automaticky nebo protože Vám to signalizují Vaše vstupy ?

díky a ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jde oto, že takhle to vyšlo u jednoho obchodu, kde jste zachytila velký pohyb, ale systém by jste měla vytvořit podle testování delší doby. Zkusit otestovat co to dlouhodobě udělá s větším SL a také můžete otestovat znovunaskakování do trendu. Podle toho, co vám bude na dlouhodobém vzorku dat vycházet nejlépe, dostanete nejlepší odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mira, to 8OTA51

Děkuji vám za odpovědi, asi bude opravdu nejlepší vyzkoušet systém bez a s naskakováním do trendu. Šlo o to, že mě to vyhodilo kvůli malému SL (což 200USD pro CORN zase tak malý SL není), nový signál pro vstup vytvořen nebyl, ale trh postupoval v původně naznačeném trendu.

Mějte se hezky, ať se vám daří.

Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Denisa.

Chápu, co máte na mysli a je to i logické. Já jsem zatím ve fázi, kdy se snažím nějakým způsobem najít nejvhodnější indikátor, na kterém bych potom mohl postavit můj OS, proto nenaskakuji (i když vidím, že trh jde mým směrem po vyhození na SL - trend is my friend :)), pokud mi to ten daný indikátor nebo cokoliv, podle čeho vstupuji, nedá jasný signál pro vstup. Možná to vyjde, ale možná taky ne a mohla byste místo jednoho vyhození na SL být vyhozena dvakrát, tzn. ne ztráta 200 ale 400 USD. :(

Chce to asi opravdu dlouhodobější sledování, testování a následné vyhodnocení toho nejlepšího přístupu.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...