Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Zdravím. Sem uplný začátečník a mám jeden dotaz: Kde bych si mohl přečíst pravidla komoditní burzy. Myslím tím ne jak obchodovat, ale co se na burze smí a co nesmí. A jakým způsobem burza funguje. Vým že jsou obchodníci, brokeři, parketoví obchodníci , ale co a jak dělají. Obchodníci a brokeři jsou mi celkem jasní, ale ti parketoví obchodníci jsou pro mě pořád tajuplné osoby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,mam otazku,jsem zacatecnik asi 2 mesice a dostal jsem se ke knize DR.ALEXANDRA ELDERA,kde popisuje system triplescreen,me se celkem zamlouva,tak jsem si ho chtel vyzkousen na historickych datech na Track' n Trade,ale nenasel jsem tam oscilator FORCE INDEX,poradi me nekdo jestli tam opravdu je a pod jakou zkratkou se nachazi,nebo jestli tam neni,jaky jiny software ho obsahuje.Zkousel jsem aplikovat STOCHASTIC,ale ten nedava dobre prilezitosti ke vstupu.dik za kazdou radu. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,jsem tady znovu s jinou otazkou ,ale vztahujici se k me predesle,nasel jsem na strankach Dr.ALEXANDRA ELDERA cd.ELDER-DISK,ktery obsahuje vse potrebne k triple screen,ale je v anglictine tak nevim jestli jsem pochopil funkci spravne,po zakoupeni by to melo fungovat na TELE-CHART,nema s tim nekdo zkusenosti jakou formou to funguje??A jestli jsou na tom tele-chart aktualni data?nebo bych si je musel mesicne platit.Dik za kazdou informaci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...