Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Celi minja treider sa my dobre naistaluje az ked chcem prvy krat spusti vypise my nejaku nezanu chybu a ze to mam oznamit vyrobcovy ze my posle subor ktory my pomoze problem identifikovat a cele sa to vypne a tak to je dookola, chcel by som podotkunu ze mam verziu 6.5 a postupoval som podla navodu.Mam Os windovs wista 32 bit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po uvazeny si asi vyberiem GT kedze chcem sa venovat pozicnemu obchdovaniu.Ale este si musim podrobne prstudovat navod na pouzivanie GT.Inak aj vy ste boli stastny ako male dieta ked ste objavili tento sposob zivota tuto stranku ja ano a preto sa tak dlho priparavujem hoci som zakladny manual zhltol za 2 tyzdne :) .Ja to vydim ako styl zivota ktory chcem viest.Takze s chutou doo toho a drizm vam palce :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,všem.Zaujalo me obchodování s komodity a intradeni obchodování.Vidim v tom velkou finanční příležitost.I z toho pohledu,že bych mohl vydělávat třeba až za nějakou dobu je to velmi lákavé.Jsem si vědom že se toho musí člověk hodně naučit,aby v tom byl uspěšný.Zvlášt ja.Ja jsem uplny začátečník.Co mě ted hodně zajímá,jaká je minimální finanční částka pro start v obchodování s komodity.Byl jsem totiž na sezení u firmy Broker Job,která se zabývá právě obchodováním s komodity.Začínající kapitál byl u nich 800 EURO.Vlastně i díky tehle společnosti jsem se o to začal zajímat víc,a našel jsem tyhle stranky,a musím přiznat že jsou opravdu skvěli.Děkuji za odpověd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych dotaz na spread a poplatky u futures. Na forexu je třeba u EURUSD spread 2 pipsy, tedy na 1 Lot to je celkem 20 dolarů za nákup i prodej jednoho kontraktu. U futures se platí komise za RT (tedy za nákup i za prodej - řekněme těch 5 dolarů) a jak je to s tím spreadem? Platí to stejně jako u forexu, tedy když je u futures spread (rozdíl mezi ask a bid) třeba 1 tick tak zaplatím hodnotu tohoho jednoho ticku plus RT? Doufám, že mi bylo porozuměno.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
jsem začátečník a viděl jsem zatím jen dva semináře od společností Cyrrus a FIO.
Přečetl jsem si online „Komodity - manuál zdarma“, dále jsem někde v polovině knihy „První kroky na burze – Ludvík Turek“ a teď čtu nějaké další články na tomto serveru.
[bold]Rád bych věděl, jestli má ještě význam chodit na úvodní kurz „Základy úspěšného obchodování na komoditních trzích“, když jsem si prošel ten online komoditní manuál, nebo se mám rovnou přihlásit do nějakého následujícího kurzu?[/bold]
Říkal jsem si, že pokud ten manuál pokrývá většinu informací z úvodního kurzu, tak mi to přijde zbytečné a přihlásím rovnou do „druhého kola“ :).
[bold]Můžete se podělit o své zkušenosti z úvodního kurzu?[/bold]
Děkuji za informace.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Vasek.CB

pokud je Vám jasné vše co jste si přečetl ve výše uvedeném, tak se asi můžete přihlásit rovnou "do druhého kola", ale bez jakékoli urážky, si dovoluji malinko zapochybovat. Píšete, že jste začátečník, a jak si dovedu představit hltáte informace ze všech stran. Vím o čem mluvím sám jsem si tím prošel. Já osobně jsem se zúčastnil tří kurzů pořádaných finančníkem včetně "základů". Káždý kurz mi ušetřil minimálně půl roku bádání a tápání. Moje rada zní: přečtěte si ještě jednou manuál (nejlépe třikrát) a jděte na kurz základů. Pomalinku si také začněte ujasňovat čím se chcete zabývat (forex, akcie, komodity).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

možná se to tu už někde probíralo, ale já na to nemohu narazit a otázka mně zajímá.

Mám takový začátečnický dotaz. Odkud bere brooker, přes kterého obchoduji, peníze na vyplacení pro úspěšné tradery? Je napojen na nějakou mezinárodní burzovní banku, která mu posílá peníze a on je pak posílá traderům na účet?

Nebo to funguje tak, že např. nějaký čeký brooker má 1000 klientů a peníze se přelévají jenom z účtu neúspěšných na účet úspěšných?

Co když vloží všicni (1000 klientů) částku 200 000,- a všichni budou úspěšní a vydělají během měsíce každý (1000 klientů) 1 000 000 ,- . Kde vezme broker peníze na výplatu?

Třeba někdo budete znát odpověď.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prispevek zrejme smeruje na neburzovni sektor(forex, CFD), protoze burzovni je regulovany a tam opravdu vase ztrata znamena cizi zisk-brokerovy transakce zprostredkovava clearingovy ustav.
Jak to resi neburzovni brokeri do toho nevidim a zrejme to bude broker od brokera jine, ale v neregulovanem prostredi se nemuzete spolehnout jak vase penize dopadnou pokud broker vyslovene neuvadi opak (dohled nejakych konkretnich asociaci apod nebo pojisteni...). Penize se nijak neprelevaji, dokud klient penize nevlozi nebo nevybere(vlastni obchodni cinnost brokera je vec druha).
Ale uvazovat nad otazkou co kdyz vsichni vydelaji a vsichni vyberou v priblizne stejnou dobu je asi stejne rozumne jako zabyvat se otazkou zda bude sprinter mit rychlejsi reakcni dobu ve vakuu pri teplote -274stupnu celsia, kdyz el. impulsy se prenasi v techto podminkach rychleji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si dovolím dát stručnou (třeba i mírně nepřesnou) odpověď.
Jestliže někdo koupí, tak někdo jiný musel prodat. Jestliže tedy jeden vydělává, tak druhý musí zákonitě prodělávat. A broker je zde pouze od toho, aby zprostředkoval převod peněz tam a zase zpátky. No pravda, taky si při tom strhne "mírný" poplatek z obou stran. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...