Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to ingo:

Trochu Ti nastíním, jak jsem začínal já.

1. dozvěděl jsem se, že je možné obchodovat přes internet.
2. našel jsem stránky financnik.cz.
3. přečetl jsem mauál.
4. hledal jsem informace na fóru.
5. ujasňoval jsem si pojmy: broker, trader, komodity, měny, ..., atd.
6. vytipovával jsem si brokera pro demo účet.
7. zvolil jsem nakonec dva:
a. českého: XTB
b. zahraničního ActiveTraders
8. založil jsem demo účty
9. obchoduji s virtuálními penězi

A mezi tím pilně čtu všechno, co se namane. Sleduji fórum a chat. Sem tam se na něco zeptám.

Bodt 1. a 2. máš za sebou. Zkus teď bod pokračovat bodem 3.

A hlavně se nestyď zeptat na cokoliv. Když si zpětně přečtu své otázky, tak se buš popadám za břícho, nebo se stydím a nejraději bych je smazal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jkr:
Som u brokera, ktory ma k dispozicii micro kontrakt 1€ = 1 bod, takze by som zacal najskor s micro kontraktom. Ked to porovnam s Rusell 2000 (mini), tak sa mi to zda este menej rizikove a skor prichadzaju aj profity. Kontrakty mozem postupne pridavat.
Moj system je poctivo backtestovany (MAE/MFE) pre DAX a nie je vizualneho charakteru ako napr. Woodies CCI alebo FinWin. Je to viac-menej hra s cislami na CCI divergencie, ktore mi generuje system u ineho poskytovatela dat ako je moj broker. Zaroven si mozem kontrolovat data mojho CFD brokera, ktore boli doteraz ok! Takze momentalne zadavam prikazy na demo ucte a uvidim, ci sa mi podari do konca roka ziskat 1000 bodov (100 % zhodnotenie vlozeneho kapitalu). Ak ano, budem zmykat DAX do poslednej kvapky:).

Este jeden dotaz, je tvoje obchodovanie zalozene na vizualnom obchodnom systeme?

pitr77

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pitr77:
o citu to určitě je také, ale i když máš na grafu jen S/R, trendlinky apod, tak taky musíš mít splněny podmínky patternu, ať to je DT, DB, RR atd stanovený pravidla, co je a co už neni daný pattern, někomu sedí úzky DT, někomu široký rozpěti svíček na DT, někumu stačí u RR dotyk na S/R, někdo požaduje přechod přes danou S/R
... to je podobný jestli sleduješ prekrizeni CCI, EMA nebo jak ti svíčky dělají double top .. ale ten cit je nezbytný všude


ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...