Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Bulltip:

Když otevíráte graf, tak musíte v tom okénku také zadat, kolik dnů historie tam chcete zobrazit. Nemáte v té kolonce třeba nějaké moc nízké číslo? (kolonka se jmenuje "Days back") Nebo mě ještě napadá - co zkusit dole na té liště těsně pod grafem odrolovat směrem doleva? Když si otevřete nový graf, tak se vám automaticky hodí na data z aktuálního času a když chcete starší údaje, musíte se "vracet" směrem nalevo (jednoduše rolujete na liště směrem vlevo nebo na totéž použijete kolečko na myši). Jiná věc je, jestli jste to myslel tak, že chcete zobrazovat denní, týdenní, měsíční apod. grafy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to julietrose:

Myslim si, ze Bulltip chce zobrazit denni grafy. Zkousel jsem to, ale primo denni grafy zobrazit nejde, aspon me ne. Nekde jsem tady cetl, ze to jde obejit tak, ze si date minutovy graf a pocet minut se nastavi na hodnotu jednoho dne, ale nevim, jestli to je korektni zobrazeni denniho grafu a jestli to vubec funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc Vám děkuji,
opravdu si chci zobrazit denní grafy a vyzkoušel jsem už asi všechno, myslím, že to nejde. Aspoň ne v kombinaci NT+MF všechno zdarma. Takže na nějaké velké backtesty to není. Musím vyřešit zakoupení dat, nebo se nehnu z místa:-)
Kdybyste byli tak hodní a zodpověděli mi otázky ohledně Barchart, kde nabízejí data, ale bohužel se nevyznám v tom, jestli jsou denní, týdenní... i minutové a hlavně jestli dostanu i historii.
Samozřejmě pokud s tím má někdo z Vás zkušenost, nedovolil bych si Vás nějak moc otravovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se chystám obchodovat intradenně, takže ohledně denních grafů nemám takový přehled, ale myslím, že sehnat historická data pro denní grafy zdarma nebo aspoň velmi lacině by mělo být mnohem jednodušší než v případě intradenních dat. Viz třeba Barchart. Mám dojem, že kdysi při pročítání fóra jsem někde v diskusi zahlédla i zmínku o tom, že když si nainstalujete demoverzi jednoho analytického software (teď si ale nepamatuji kterého), která obsahuje i obsáhlou historii denních dat, tak po vypršení toho dema vám ta data zůstanou. Snad se ozvou povolanější a poradí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, rad bych se zeptal jak je to se zdanovanim prijmu ze zahranici vzniklych z obchodovani na futures trzich. Po skonceni skoly nyni zkousim obchodovat (prvni tyden) a rad bych vedel, co vse je potreba udelat, abych splnil vsechny sve povinosti ke statu. Je potreba na tuto cinnost nejake zivnostenske opravneni? Je potreba to ohlasit financnimu uradu, nebo s nim prijdu do styku az po podani danoveho priznani? Jak je to se zdravotni pojistovnou a socialkou? Na nich bych se mel nyni registrovat a zacit platit minimalni mesicni pausalni platby? Dekuju za pripadne odpovedi nebo za linky na vlakna, kde na to jiz bylo odpovidano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuju za odpoved! Takze rikate, ze muzu normalne v klidu se venovat obchodovani a pak na zacatku roku se obratit na danoveho poradce a ten preda vyplne formulare Financnimu uradu?

Nevite jak je to s danovyma sazbama z teto cinnosti? Je to tech cca 15% jako je z uroku nebo dividend a nebo se to pocita podle sazebniku z klasicke dane z prijmu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky Brondo. Me slo jen o to, abych pak pristi rok nemusel platit penale za neco co jsem zanedbal. Danoveho poradce planuju kontaktovat az po novem roce ke zpracovani danoveho priznani. Doufam, ze mi nesdeli nejaky neprijemny prekvapeni, ale verim, ze to co mi rekl 911 je pravda, tak snad bude vse v poradku. Jestli se mohu zeptat, tak zdravotni pojisteni mam nyni jeste platit ve vysi pro OBZP (1080 Kc) nebo ho mam od pristiho mesice zacit platit v minimalni vysi pro OSVC (1456 Kc)? Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...