Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Prosím vás o radu, co mám dělat. Jedná se mi o to, že potřebuji stále trénovat a nemám stabilní SW. Když stáhnu demo, tak mi "vydrží" pouze 14 dní. Nebo se mi stává, že SW např. Sierra hlásí spoustu errors, než začne fungovat. Můj dotaz tedy zní: Jaký zatím bezplatný SW, který by měl k dispozici i data, mám zvolit? Nechci za SW platit, pokud nevím, zda mi bude vyhovovat. Jde mi o to, abych mohla backtestovat libovolně dlouho. Zatím se mi nechce fundovat účet u brokera a začít pracovat na SW, který podporuje a datech, které poskytuje. Pokud nejsem ještě ve stadiu obchodovat live, zdá se mi, že otevírání účtu u brokera je velmi velmi předčasné. Problém s SW a backtestování mě trápí velmi dlouho, moc a moc prosím o radu. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Také mám NT se zenfire od Mirus cosi...
vadí mi ale, že když si nechám zobrazit historii starší jak cca 4-6 týdnů, tak ta data jsou nějak poškozená, prostě ty úsečky jsou krátké, strašné gapy atp. Pak najednou od nějakého dne se to již tváří korektně. Nevím, je to normální? Případně jde do NT sehnat zdarma jiná data s delší historií? Jedná se mi samozřejmě o intradenní data.
Ptám se tady, když už jste to nakousli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

finadlo naisntalovala jsem si SW, postupovala jsem dle instrukcí při instalaci. Bohužel se mi nedaří zobrazit graf futures, které si vyberu file - new- chart dále zadám type - name atd. potvrdím a vybraný isntrument se neobjeví. Zobrazí se hláška This request cannot be aborted. Lze mi zobrazit cca 6 instruments a ostatní nelze. Nemohu přijít na to, kde dělám chybu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, skusal som si prejst nejake fora, ale asi som zle pozeral (a mozno nie) ale nenasiel som vhodnu informaciu cez aku platformu resp. brookra by som mal zacat skusat komodity. Teraz robim forex cez spolocnost forex.com cez platformu Velocity Trader, ta je vyhradne urcena pre FX.
Chcel by som najprv nejake demoskusit a neskor mozno aj live. Zaujimam sa hlavne o spreadove komoditne obchodovanie.
Vopred dakujem za radu !
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém bude asi spíš v tom, že existuje mnoho dalších požadavků.

Chcete například česky mluvícího brokera ? A co minimální kapitál pro vstup ? A jak velké mají být poplatky ? Zdalipak to má být marketmaker ? Co rychlost plnění ? A jaké trhy by měl broker nabízet ? A co data pro testování ? A samozřejmě - jak vyhovuje platforma ? A tak dále ...

Takže jedinou odpovědí asi bude - zkuste projít jednotlivá vlákna v sekci "Brokeři" a postupně se kouknout na všechny diskutované. Pokud vás samozřejmě neodradí názory prezentované v dotyčném vláknu.
Snad ještě dodám doporučení - vyberte si brokera o kterém se tu hodně mluví, aby jste se mohl poučit ze zkušeností více lidí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vás chcem sa opytat ze ako a kedy mam zacat skusobne ochodovat hoci tuto stranku navstvujem ako anonim uz pol roka(zagegistroval som sa vcera)Stálem mama pocit ze je tu tolko veci ktore este nepoznam, no chcel by som vas poziadat aj o to ako mam obchodvat na back testoch?Staci ked si iba stiahnem nejaky traid program a tam su na to databazy??alebo sa mam skusobne zageristrovat na neakom trhu napr. Forex.Vopre dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak na tohle Ti někdo těžko odpoví. Zkus si projít sérii článků "jak začít obchodovat" tady na finančníkovi. A pokud si chceš vyzkoušet demo, tak neváhej a klidně zkoušej. Celé obchodování je o tom, že se musíš naučit spoustu věcí, pak spoustu věcí vyzkoušet, aby jsi zjistil, že stejně musíš znovu začít tím, že změníš sebe a svůj způsob myšlení.

Je to podobné jako u bojového umění. Mávat rukama se naučíš za pár hodin, ale umění z toho uděláš celoživotním tréninkem fyzičky i ducha.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Augustinus: Pokud Vám není jasné jak na backtestování, je na tomto serveru o tom napsáno několik článků, stačí jen trošku zapátrat. Doporučuji opravdu si stáhnout nějaký obchodní software (pro intradenní obchodování e-mini např. výše zmíněný Ninja Trader), trochu si s ním pohrát a hned Vám to bude jasnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...